Автоматичні системи поливу – полегшуємо роботу в саду

Автоматичні системи поливуКвітучий сад без турбот – ось мрія будь-якого дачника. Буйно квітучі клумби, дерева – і все це завдяки сучасній техніці, без участі людини.

Якщо Ви хочете повністю автоматизувати полив на своїй ділянці, то Вам знадобиться:

-          Трубопроводи;

-          Гідравлічна установка (саме вона буде подавати воду в труби);

-          Дощовики або крапельниці (стаціонарні);

-          Електромагнітні клапани (за рахунок їх контролюється витрата води на своїй ділянці);

-          Міні-комп’ютер або як його ще називають контролер, який всім і буде керувати. Головне – його правильно запрограмувати і він самостійно забезпечить Ваш город і клумби необхідною водою. Крім цього він може стежити за погодою за допомогою спеціальної метеостанції, включаючи і вимикаючи насос, припиняючи свою роботу, якщо піде дощ.

Основні елементи систем автоматичного поливу

Електромагнітні клапани можуть самостійно блокувати або підключати різні «гілки» Вашої системы полива.

Наприклад, клапани Gardena допоможуть заощадити енергію, а HPV від Hunter – працювати при максимумі тиску, їм не страшна брудна вода і перевантаження.

Що стосується підключення, то при наявності водопроводу система автоматичного поливу підключається прямо до нього. Але проблемою може стати слабкий напір, що цілком звичайне явище в садоводстві під час масового поливу. Тоді система зрошення може забезпечуватися не повністю. Контролер здійснює полив поступово, гілка за гілкою, а при недостатньому напорі до далеких ділянок вода може не дійти. Ситуацію виправить насос для тиску.

Якщо ж на ділянці немає водопроводу, Вам підійде занурювальний насос, який зможе брати воду з криниці, водоймища або іншої ємності. Радимо звернути увагу на бренд Gardena, насоси цього типу безшумні і надійні.

А ось труби можуть бути не металевими. Наприклад, марка Hunter випускає їх з поліетилену і полівінілхлориду.

Читайте на cайті:


Залишити коментар