Боротьба з бур’янами за допомогою гербіцидів

гербіцидВикорінення бур’янів є однією з найпоширеніших проблем в будь-якому саду. Бур’яни мають великий потенціал, щоб виживати і процвітати при будь-яких обставинах і можуть дуже швидко вийти з – під контролю.

Найвиснажливіший спосіб боротьби з бур’янами, це ручна прополка.  А найзручнішим методом боротьби з бур’янами, вважається застосування гербіцидів, коли використовуються гербіцидні спреї, тут їх можна купити недорого.

Так само існують більш природні альтернативи, які є менш поширеними, але такими ж ефективними в боротьбі зі зменшенням кількості бур’янів у Вашому дворі.

Неселективні гербіциди

Неселективні гербіциди є рідкими отрутами, які знищують не тільки бур’яни, але і все навколо, включаючи благородні рослини і трави.

Такі гербіциди повинні використовуватися тільки для точкового застосування, застосовуючи цей гербіцид, розпилювач необхідно тримати безпосередньо прямо над бур’янами направляючи струмінь бризок до центру сорних рослин.

Селективний гербіцид

Селективний гербіцид так само є отруйним і призначений для впливу на певні рослини.

Отрути містять ферменти та інші хімічні речовини, які реагують і знищують певні види бур’янів. Часто пляшки з гербіцидами мають на своїй етикетці перелік видів бур’янів на які даний гербіцид впливає.

Наприклад, препарат призначений для знищення дводольних рослин, якими є ряд трав і вузьколистих бур’янів, а для знищення широколистих бур’янів необхідно використовувати інший препарат.

Обидва, селективні і неселективні гербіциди містять хімічні речовини, які переривають процес росту бур’янів, ефективно знищуючи рослини та корені.

Гербіциди в домашньому господарстві

Гербіциди реалізовані торговими організаціями та виготовляються промислово, є сильно діючими отрутами і здатні пошкодити інші рослини у Вашому саду або на газоні, а також можуть становити небезпеку для людей і тварин.

Використання оцту в боротьбі з бур’янами

Щоб уникнути контакту з промисловими гербіцидами, можна використовувати свій більш нешкідливий препарат для боротьби з бур’янами. Для цього можна використовувати нерозбавлений білий оцет, який продається в кожному бакалійному магазині. Нерозбавлений оцет налитий в ємність з розпилювачем, можна використовувати як гербіцид, розприскуючи його прямо на бур’яни.

При використанні розпилювача обов’язково захищайте очі і органи дихання за допомогою окулярів і респіратора.

Кислотність оцту в поєднанні з теплом і сонцем, в кінцевому результаті призведе до знищення бур’яну та його кореневої системи. Впродовж декількох годин має розпочатися в’янення бур’янів.

Якщо після використання розчину в перебігу декількох годин йшов дощ, обприскування бур’янів розчином необхідно повторити заново. Оцет не діє на бур’яни вибірково, тому його використання має бути точковим і обережним, інакше можна знищити культури які ростають по сусідству.

Читайте на cайті:


Залишити коментар