Будинок за канадською технологією

продати будинокПлануючи будівництво власного будинку, власник земельної ділянки задається питанням: якому матеріалу надати перевагу, щоб отримати міцне, комфортабельне і тепле житло, витративши при цьому мінімум часу і грошей. Щоб прийняти єдине вірне рішення, господар не один день вивчає тонконкості відомих будівельних матеріалів і їх виробників, часто прислуховується до відгуків інших людей.

Будинок за канадською технологією – це доступний спосіб отримати житло своєї мрії за доступною ціною і в найкоротші терміни. Ті, що прийшли до нас з Канади, панельно-каркасні будинки вдосконалили багато європейських країн, де неодноразово довели своє право на існування і відомі, як екологічно чисті і довговічні.

Насправді, думки з приводу вибору будівельного матеріалу настільки ж різні, як і їх власники: хтось з самого початку вибирає для себе ґрунтовні «вічні» споруди, покладаючись на поради старшого покоління, але все частіше інтерес підвищується до новітніх способів будівництва. Особливо, популярні зараз споруди з SIP-панелей не менш міцні, а до того ж – набагато практичніші і дешевші.

Конструкційні теплоізоляційні панелі являють собою дві плити ОSB, між якими розташований утеплювач – пінополістирол, за рахунок чого каркас виходить легким і практичним в збірці. Важливо й те, що всі матеріали, які використовуються для спорудження будинку – екологічно чисті, гіпоалергенні і повністю безпечні для здоров’я людини. Також стіни майбутнього будинку не схильні до гниття і утворення цвілі.

Переваги панелей у високої міцності, теплоізоляції і стійкості до зовнішніх впливів. Вони дозволяють здійснювати будівництво будинків в будь-який час року. До того ж, вибір канадської технології дозволяє вигідно заощадити на фундаменті, адже для будівель з SIP не потрібна дорога основа, а ідеально рівні поверхні конструкції з панелей дають можливість відразу ж приступити до штукатурних або декоративних робіт. Легкий канадський будинок не дає усадки, що значно скорочує терміни заселення в нього господарів.

З огляду на всі перераховані переваги, можна говорити про те, що будинки за канадською технологією дійсно ідеальні відповідно якості і ціни для більшості споживачів.

Стаття опублікована за підтримки сайту: http://ecopanua.com/doma-po-kanadskoy-tehnologii/.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • Автоматичні системи поливу
  Автоматичні системи поливу - полегшуємо роботу в саду

  Пластикові вікна
  Пластикові вікна «Salamander»

  Натяжна стеля
  Вартість натяжних стель