Чого потрібно боятися, купуючи ділянку землі?

ділянка земліЧого треба боятися купуючи ділянку землі, так це «купитися на картинку». Тут доведеться вас засмутити: багато власників земель будують котеджі вперше в житті. І, як і ви, не володіють ніякими знаннями в цьому питанні. Тому-то часто трапляється, що просто вибирається хороша галявина, яку ніхто попередньо навіть і не думає досліджувати. А як же вивчення властивостей ґрунту, або хоча б наявність охорони і санітарно-захисних зон? У кращому випадку дизайнер просто малює кольоровий ескіз плану. Ось ця картинка і продається!

На звичайне питання, чи існує проект, зроблений в проектно-архітектурній майстерні, слідує здивоване «мукання», і говоряться слова про «ось-ось» закінчення даного проекту, який насправді не впливає ні на що, а потрібен тільки для краси. І ось це і є «перший ризик». Надалі ж виявиться, що у вашої ділянки зовсім інший вигляд, і вона чомусь з’їхала у незрозумілу сторону.

Або вона раптом опиниться недалеко від  водоохоронної зони, а то й взагалі в ній. Або під нею прокладено трубопровід чи кабель, а буває що і перше, і друге, і з’ясовується, що ви не можете нічого будувати, і вам доведеться приймати на своїй території спеціальну людину, яка обслуговує ці самі комунікації. І тільки повноцінний проект котеджного селища позбавить вас від таких ризиків.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • внутрішній дворик
  Елегантний внутрішній дворик: 3 дизайнерські ідеї

  Шафи купе
  Шафи купе в вашому будинку

  random image
  Екологічна експертиза