Чищення килимів за допомогою спеціальних засобів

Чищення килимівВ даний час на ринок надходять різноманітні хімічні речовини для очищення килимів. Очищувальні засоби для килимів виробляються для ручного чищення, а також для чищення із застосуванням миючих пилососів. Очищувальні засоби для миючих пилососів випускаються у вигляді порошків і в рідкій консистенції. До їх складу, крім інших компонентів, додаються піногасники, що пригнічують піну, яка утворюється в баку пилососа. Такі засоби дуже зручні для застосування і зберігання.

Порошки займають зовсім небагато місця, перед їх використанням необхідно розчинити у воді певну кількість даного засобу. Рідкі засоби для чищення килимів найчастіше випускаються у вигляді концентратів, які попередньо слід розвести у воді до необхідної консистенції. На відміну від порошкоподібних засобів, шампуні зазвичай володіють ще і додатковими властивостями. До їх складу входять антисептичні й антистатичні добавки та ароматизатори, які створюють відчуття свіжості.

Після того, як ви обробите очищувальну поверхню такими засобами, вона може отримати брудо-відштовхуючі властивості, що істотно збільшує період між наступними прибираннями. Очищувальні засоби для килимів можуть використовуватися і для усунення забруднень м’яких меблів, крісел автомобіля. Для чищення килимів також застосовуються і сухі очищувальні засоби. Виробляються вони у вигляді порошку або гранул, які рівномірно розподіляються на суху або злегка зволожену поверхню. Частинки таких засобів абсорбують в себе пил і бруд і видаляються разом з нею за допомогою звичайного пилососа або щітки. Перевага сухих очищувальних засобів полягає в тому, що поверхня килима після чищення не потребує сушіння. Щоб позбавитися від сильних забруднень і плям, можна використовувати спеціальні засоби для виведення плям на килимах. Такі засоби часто оптимізовані для видалення певних видів забруднення: плям від чаю, фруктів, жиру, жувальної гумки, іржі і т.п. Сучасні плямо-вивідні речовини не пошкоджують килим і малюнок на ньому, проте в будь-якому випадку, рекомендується перевірити їх дію на маленькій непомітній ділянці.

Використовуючи будь-який очищувальний засіб потрібно чітко слідувати інструкціям по його застосуванню. Після нанесення таких засобів, всі забруднення з поверхні очищаються швидко і легко видаляються.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • заміська нерухомість
  Шукаєте причини, щоб купити заміську нерухомість?

  газонокосарка
  Як вибрати газонокосарку?

  цегла
  Яку цеглу вибрати для будівництва будинку?