Двері «Глазго» прикрасять будь-який інтер’єр вашого дому

Міжкімнатні дверіДо вибору міжкімнатних дверей варто ставитися дуже відповідально, адже найчастіше саме вони задають тон майбутньому інтер’єру. Крім того, ремонт в будинку або квартирі зі зміною шпалер на стінах і стель відбувається раз на кілька років, а двері, як правило, при цьому не завжди підлягають заміні. Саме тому необхідно продумати всі далекосяжні проекти та зробити єдиний правильний вибір. Двери Глазго – це модель, яка зможе задовольнити всі запити клієнта.

Які міжкімнатні двері є в цій колекції?

Ця дивовижна колекція розроблена з урахуванням вимог покупців, а їх вимоги сьогодні дуже високі. Оздоблювальні роботи в будинку або в квартирі кожен прагне пов’язати з дизайном і стилем. У цьому ракурсі можливості безмежні.

Перш за все, необхідно відзначити, що залежно від дверного отвору, двері можуть бути одно-і двостулкові. Дверні полотна виконуються в різних варіантах: із стеклами і глухі. З метою безпечної експлуатації використовується виключно скло «триплекс». Завдяки багатошаровій структурі воно витримує великі навантаження, має високу ударостійкість, тобто, наприклад, навіть сильний протяг не зможе пошкодити цілісність скла, а дитина не постраждає при необережному поводженні з ним.

Лиштви, добори та дверні ручки надають дверному отвору закінчений вигляд.

Двері «Глазго» в інтер’єрі

Великий вибір дверних виробів надає безмежні можливості польоту думки художника дизайнера, а також надихає на створення нових проектів. На сайті http://dveri-vsem.com.ua/dveri-glazgo ви можете купити якісні двері.

Скло «триплекс» відіграє величезну художню роль в оформленні виробу. Малюнок наноситься різними способами: піскоструминним на скло або за допомогою плівки, з’єднує скла. Дизайн дверей або малюнок може стати основою майбутнього стилю інтер’єру. Наприклад, колір Венге з Чорним Триплексом може стати основою класичного стилю, а той же Венге, обрамлений Белень дубом, прекрасно впишеться в сучасний стиль «Техно» або «Хай-Тек».

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • Шахтинська плитка
  Шахтинська плитка

  скління заміського будинку
  Особливості скління заміського будинку

  Котеджні селища
  Котеджні селища - альтернатива шумним мегаполісам