Двері з елементами скління для кухні, їдальні, вітальні

Міжкімнатні дверіДвері з склінням найчастіше встановлюють на кухні, а також в таких приміщеннях, де є недостатньо світла. Світлопрозорі елементи дверного полотна можуть бути виконані як з загартованого або незагартованого скла, так і з триплексу.

Якщо ви хочете купити двері оригінального дизайну для квартири або котеджу, то двері з склінням будуть самим вдалим вибором. У минулому для скління дверей використовувалося тільки звичайне прозоре скло, тоді як в даний час для виготовлення дверей застосовують матоване, вітражове, декороване піскоструминним візерунком скло. Двері з такими світлопрозорими елементами виглядають дуже стильно і надають інтер’єру неповторної чарівності.

Загартоване скло є більш безпечним у порівнянні з незагартованим. При розбиванні загартоване скло розсипається на дрібні шматочки, які не мають гострих країв. Триплекс являє собою тришарову конструкцію з двох стекол і розташованої між ними плівки. У разі пошкодження, на триплексі з’являються численні тріщини, але за рахунок наявності плівки між двома шарами скла, скалки не випадають.

Двері, прикрашені вітражем, виконаним по створеному на замовлення унікальному ескізу, надають житловому приміщенню атмосферу розкоші і респектабельності. Безумовно, такі двері відносяться до категорії елітних і мають відповідну вартість. Примирити прагнення до вишуканої краси з обмеженим бюджетом допоможуть сучасні технології нанесення зображення на полімерні плівки.

В даний час промисловістю випускається високоякісна вітражова плівка, за допомогою якої легко створюється імітація справжнього вітражу. Вітражова плівка виготовляється з екологічно безпечних полімерних матеріалів, вона легко приклеюється на скло, а при необхідності її можна буде видалити.

Двері міжкімнатні зі вставками з прозорого і матованого скла підходять як для житлових, так і для офісних приміщень. Такі двері – відмінне рішення для інтер’єрів, витриманих в класичному та сучасному стилі.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • світлодіодні-лампи
  Енергозберігаючі світлодіодні світильники і лампи

  продати будинок
  Будинок за канадською технологією

  газонокосарка
  Як вибрати газонокосарку?