Елегантний внутрішній дворик: 3 дизайнерські ідеї

внутрішній дворикВнутрішній дворик часто упускається з виду при облаштуванні заміського дому, оскільки вся увага направлена ​​на дизайн саду. Так, важливо мати красивий і особливий сад, але в той же час ви повинні піклуватися і про внутрішній дворик (патіо). На відміну від саду, який часто знаходиться за будинком, двір, найчастіше розташований перед будинком, і тим самим, він є найбільш видимою зоною.

Є деякі важливі деталі, які необхідно враховувати при організації внутрішнього двору. Разом ці деталі створюють елегантний дизайн.

 • Тротуар, перше, що ви повинні мати на увазі;

Асфальтована зона відіграє важливу роль у створенні елегантного дизайну, тому варто обов’язково задуматися про це, тим більше що ціна на асфальтування не вдарить вам по кишені. Газон є хорошим рішенням для двору, але його дуже важко підтримувати в суху пору року. Тому фахівці рекомендують поєднувати газон із зонами, покритими бетоном.

Останній, є більш міцним, і надає внутрішньому дворику акуратний вигляд. Ви можете створити бруковані доріжки від воріт до будинку або покрити тротуарною плиткою велику зону, де будете обідати в літній час.

 • Влаштуйте собі маленький ставок;

Хоча ця ідея потребує матеріальних вкладень, облаштування ставка у дворі додає простору елегантність і індивідуальність, особливо якщо для його оформлення використовувалися декоративні камені, барвисті квіти або декоративні види трав.

 • Патіо, покритий гравієм.

Гравій може бути хорошим вибором для оформлення внутрішнього дворика, так як простір знаходить акуратний і елегантний вигляд. Але для того, щоб створити приємний візуальний ефект, необхідно подумати про дизайн. Використовуйте горщики з квітами або декоративними рослинами, для того, щоб порушити монотонність такого оформлення дворика, і додати яскравості кольору. Чим більше у вас декоративних горщиків і квітів у дворі, тим елегантнішим вийде ваш дворик, який стане предметом вашої гордості.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • Нерухомість в Болгарії
  Заміська нерухомість в Болгарії

  random image
  Озеленення присадибної ділянки

  random image
  Заміський будинок в оренду