Електрокаміни для дому

Електрокамін – це найбільш сучасний і зручний варіант здавна використовується для обігріву і створення домашнього затишку пристрої.

Електрокаміни горять так само яскраво, як справжні, створюючи реалістичний і красивий ефект живого вогню, і при цьому позбавлені всіх складнощів, характерних для дров’яного або газового каміна:

 • не вимагають спеціальної установки (просто включите в електричну розетку)
 • швидко спалахують і гаснуть
 • не потребують наявності газових труб і димоходів
 • безпечні (ніякого відкритого вогню та іскор)
 • відрізняються чистотою використання (немає ні золи, ні сажі), а деякі моделі з вбудованим очисником повітря.

Електрокаміни можуть працювати як з обігрівом, так і без нього, дозволяючи насолоджуватися грою полум’я цілорічно!

Сучасні електричні каміни обладнані дистанційним управлінням, автоматичним підтриманням температури на заданому рівні, а деякі моделі навіть дозволяють настроювати вид полум’я!

Електричний камін може використовуватися і в приватному заміському будинку, і в міській квартирі, і навіть в сучасному офісі.

Ставлять такі каміни і в залах ресторанів, в холах і номерах готелів, в будинках відпочинку і навіть в каютах морських лайнерів!

Електрокамін – електричний обігрівач, що імітує зовнішній вигляд полум’я класичного каміна. Зазвичай має кілька режимів роботи. Деякі моделі комплектуються дистанційним пультом управління.

Дійсно, в сучасній міській квартирі встановити класичний камін не представляється можливим, а електричний камін може вписатися навіть в малогабаритне приміщення.

Електрокамін несе не тільки декоративну функцію: стандартний електричний камін виробляє не менше тепла, ніж його класичний аналог. Більш того, деякі сучасні електрокаміни мають кілька режимів нагріву.

При цьому в результаті роботи електричного каміна не створюється бруду, гару, золи та попелу. Теплові вентилятори, вбудовані в електричні каміни, рівномірно розподіляють тепле повітря в просторі, прилеглому до електрокаміни.

Електричний камін дешевше натурального, його можна встановити в будь-якому місці: навіть при максимальному обігріві, корпус електрокаміну сильно не нагрівається, що також позитивно позначається ще й на факторі пожежобезпеки.

Ну і, крім того, електрокамін легко підібрати під інтер’єр вашої квартири: різноманітність моделей дозволяє легко вибрати потрібний варіант.

Тим більше, що сьогодні існує прекрасна альтернатива класичним каміну: електрокаміни.

Електрокаміни не вимагають виклику майстра для їх установки, їм не потрібен димохід, достатньо лише розетки електроживлення.

Електрокаміни прості в експлуатації, причому, при бажанні, їх можна переносити з місця на місце – жоден класичний камін не дозволить вам цього.

Крім того, є ще один момент, про який будівельники часом умовчують – в наших широтах класичний камін виконує скоріше естетичну функцію, ніж функцію обігріву.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • Садові меблі
  Садові меблі своїми руками з дерев'яних матеріалів

  Покрівельні роботи
  Покрівельні роботи і будівництво дахів

  random image
  Екологічна експертиза