Енергозберігаючі світлодіодні світильники і лампи

світлодіодні-лампиЗастосування енергозберігаючих світильників на сьогоднішній день є показником оптимального використання споживання електроенергії.

Енергозберігаюче освітлення – це забезпечення необхідного ступеня освітленості при зниженні витрат на споживання електроенергії і заміна джерел світла.

На сучасному етапі розвитку енергозберігаючих технологій з’явилося кілька рішень з питань економії електроенергії у важливих промислових і соціальних об’єктах. Мова йде про промислові масштаби, підприємства, великі офісні центри, навчальні заклади, лікарні, заміські будинки, сферу ЖКГ, при будівництві, ремонті та експлуатації автомобільних доріг. У сукупності дані об’єкти споживають мегавати електрики і вимагають кардинального перегляду принципів освітлення.

Досягнення економії електроенергії може бути досягнуто головним чином за рахунок грамотного вибору джерел світла – енергоефективних світильників.

Існують різні типи енергозберігаючих світильників. Це можуть бути люмінесцентні або світлодіодні світильники, що володіють функцією регулювання рівня освітленості з підвищеною світловіддачею, які не потребують великих витрат електроенергії.

Світлодіодні і люмінесцентні енергозберігаючі світильники

Енергозберігаючі люмінесцентні світильники призначені для використання енергозберігаючих ламп в якості джерел світла, вони відрізняються функціональністю і чудовими параметрами світлопередачі. Застосування люмінесцентних світильників забезпечує до 80% економії електроенергії в порівнянні з традиційними лампами розжарювання.

Енергозберігаючі світлодіодні світильники – це сучасний напрям в освітленні. Їх основою є енергозберігаючі світлодіодні лампи, які ви можете придбати у компанії “LEDeffect” перейшовши за посиланням http://ledeff.com/energosberegayushee-svetodiodnoe-osveshenie-dachnogo-uchastka.html. Принцип роботи – використання світлодіодів в якості джерела світла. Світлодіодні світильники різноманітні за формою і кольором, що дозволяє створювати різні світлові композиції. Такі світильники широко використовуються для архітектурного підсвічування.

Застосування енергозберігаючих світлодіодних світильників дозволяє знизити витрати на електроенергію. Вони в 6-8 разів економічніші люмінесцентних ламп. Не вимагають обслуговування і не забруднюють навколишнє середовище. Тривалий термін служби: навіть після закінчення заявленого терміну служби лампа не згорає, а відбувається поступове падіння яскравості.

Енергозберігаюче освітлення – це комплексний підхід до системи освітлення, заснований на виборі джерел світла (світильників) і турботі про навколишнє середовище. Виробники сучасного світлового обладнання не зупиняються на досягнутому: постійно розробляють і впроваджують нові технології, вдосконалюючи продукцію, прекрасно усвідомлюючи, що за енергозбереженням – майбутнє.

 

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • random image
  Печі з цегли в запитаннях і відповідях

  внутрішній дворик
  Елегантний внутрішній дворик: 3 дизайнерські ідеї

  random image
  Піч-камін на основі чавунної печі