Головні питання при купівлі заміського будинку

продати будинокІноді сім’я вирішує не просто відпочивати в заміському будиночку, а перебратися туди для постійного проживання, оскільки міське повітря з кожною секундою псується все більше і більше, а хочеться жити ще довго, насолоджуючись природною свіжістю чистого повітря.

Тому міські квартири або будинки стали вже досить часто обмінювати на заміські будиночки.

Але придбати будинок за містом не така вже й легка справа. Потрібно ретельно розрахувати деякі моменти і тільки потім зробити правильний і остаточний вибір.

Спочатку треба визначитися з бюджетом: яку суму ви розраховуєте витратити на будинок, чи маєте можливість заплатити суму відразу або будете це робити по частинах.

Одне з головних питань – це місце будинку, від цього часто залежить його вартість. Якщо ви збираєтеся жити за містом, але щодня їхати на роботу в місто, то ділянка вашого майбутнього будиночка повинна бути ближче до міста. Треба також врахувати дорогу, якою ви будете їхати на роботу, оцінити її завантаженість, стан і т. д. Якщо ж ви постійно будете залишатися в заміському будинку і лише зрідка бувати в місті, то місце ділянки не буде таким значним і важливим питанням.

Вибираючи ділянку, потрібно уважно подивитися на екологічний стан території та на природні фактори: чи є поруч промислові підприємства, аеродроми, великі будови, які особливості у ґрунту – якщо ґрунт торф’яний, то через це часто можуть виникати пожежі. Потрібно також оцінити транспортну доступність не тільки по карті, а й особисто оглянути її.

Кращим часом для придбання дачного будинку вважається весна, тому, що в цей час року вибір заміських будинків більший, а також можна побачити, як будинок втримався після осінніх дощів і холодної зими, оцінити його міцність і стійкість.

Для постійного проживання потрібно обов’язково вибрати будинок із цегли або з блоків. А ще краще, якщо він буде мати місцеву каналізацію і свердловину. Хоча і те, і інше вирішується або запрошенням грамотних сантехніків, або придбанням малогабаритної бурової установки. Якщо ж будиночок планується лише для відпочинку, то простіші будови цілком підійдуть.

Що стосується розмірів будинку і ділянки, то їх потрібно вибрати виходячи з фінансових можливостей та особистих уподобань. Якщо бюджет дозволяє, то можна купити велику ділянку, але не варто забувати, що потрібно стежити за ділянкою, обробляти її, а для великої землі – відповідно, платити більший податок.

Ще один важливий момент – це наявність інфраструктури поблизу: дитячий садок, школа, лікарні і магазини, розважальні центри і т. д.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • Нерухомість в Болгарії
  Заміська нерухомість в Болгарії

  деревяний будинок
  Вартість дерев'яного будинку

  світлодіодні-лампи
  Енергозберігаючі світлодіодні світильники і лампи