Кілочок для поливу дерев

Цей нехитрий пристрій допоможе садівникам виростити здорові плодоносні дерева.

Не секрет, що здорові дерева ростуть тільки від здорових коренів. Коріння багатьох дерев проростають настільки глибоко в землю, наскільки дерево росте у висоту. Подбавши про ту частину дерев, яка прихована під землею, ви отримаєте значні дивіденди у вигляді здорових, плодоносних дерев.

Глибоко розташовані коріння міцно утримують стовбур в землі. А сильні рослини зможуть вижити і при посухи та при сильних вітрах – їх коріння зможуть дістатися до підземних вод, а при ураганах, послужать надійним якорем. Але для того, щоб коріння дерев проросли глибоко в землю, їх до цього потрібно «підштовхнути». Для вирішення такого завдання експерти з ландшафтної архітектури рекомендують проводити рідкісний, але рясний полив. Правда, такий відхід може бути кілька небезпечним для дерев, тому як можна наробити непоправних помилок. При недостатньому поливі гілки будуть дрібними і зневоднених. А надто рясний полив може перенаситити землю і привести до гниття коренів.

Цей 60-сантиметровий кілочок допоможе визначити кількість води, необхідне саме Вашим деревах. Нагорі кілочка розташовується отвір, а по всій довжині просвердлені дірочки. Якщо в такий кілочок налити воду, то вона буде потрапляти безпосередньо до коріння дерев і просочувати землю навколо коренів. Такі кілки розроблені спеціально для роботи з садовими шлангами, для поливу краплинним зрошенням або поливу з використанням системи автоматичного поливу (стандартна лінія крапельного зрошення діаметром 0.25 “ідеально підійде до такого кілочка).

Кілочок для поливу коренів дерев стимулює вертикальний ріст коренів, замість горизонтального. Часто, коли деревам недостатньо вологи, їх коріння розростаються дуже широко, причому, розташовуючись близько біля поверхні землі. При цьому, корені можуть показуватися і над землею, що не тільки виглядає не естетично, але і піддає коріння пошкодження комахами і тваринами.

Такі кілочки також знижують ризик перезволоження грунту. Якщо земля волога, трубки наповняться водою і через деякий час будуть повільно випускати рідину. Після того, як вся вода витече, через кілочки до коріння буде надходити повітря. Таким чином, буде забезпечуватися вентиляція грунту.

Дорослі дерева вимагають більше води, ніж саджанці, тому ми радимо встановити 2, 3, 4 або більше таких кілочка навколо кожного дерева. Ми рекомендуємо встановити 1 кілочок на кожні 5 см діаметра стовбура дерева. Кілочки ідеально підійдуть для дерев вище 1,8 м., а для карликових дерев можна використовувати кілочки довжиною 35см.

Схожі публікації:


Залишити коментар