Купуємо заміський будинок зі знижкою

Кожен, хто бажає придбати будинок, хоче придбати його дешевше, і якщо це вдається, то виходить істотна економія. Агентства з продажу нерухомості не влаштовують розпродажів, але все ж отримати бажаний дисконт можна, якщо знати як.

Як встановлюється ціна?

Установкою цін на об’єкти нерухомості займаються девелопери. Добре орієнтуючись на ринку з продажу котеджів і садових ділянок, вони можуть знизити ціни. Як правило «знижкові програми» носять тимчасовий характер, надаючи покупцям пільги: розстрочка, тимчасове зниження ціни, додатковий сервіс і т.д.

Бувають знижки на об’єкти, які передбачені бізнес планом, особливо на початку будівництва. Коли продають готові котеджі, ціни на них, як правило, не знижують, навіть якщо будинок довго не продається. Але в одному і тому ж селищі ціни на схожі будинки можуть відрізнятися, все залежить від розташування ділянки. Наприклад, одні ділянки знаходяться у дороги і вони дешевші, ніж у центрі селища. Як правило, ціна відрізняється не більше, ніж на 10 – 15%.

Сезонні знижки

Продаж нерухомості в заміських котеджних селищах відбуваються в основному в літній час, а взимку активність знижується. У період затишшя, коли ділянки не купуються, продавці будинків і девелопери прагнуть привернути до себе клієнтів. Саме в ці зимові місяці, протягом обмеженого терміну, продається частина будинків із знижкою в 10%. Привертають покупця і всілякими подарунками, наприклад: за придбання будинку пропонують автомобіль, зайві метри площі і т. д.

Намагаючись привернути клієнтів до продаваним об’єктах, щоб простимулювати продажу, продавці нерухомості влаштовують святкові акції, тим самим рекламують свої будинки і залучають клієнтів. Якщо рекламою займається компанія забудовник, в подарунок можна отримати дизайн проект для нового житла. Взимку, як правило, пропонують в якості подарунків поїздки на гірськолижні курорти, снігоходи, комплекти гірськолижного обмундирування.

Підводячи підсумок, можна сказати, що схема – подарунок за покупку – дуже поширена при продажу нерухомості.

Якщо продажі «зависли»

У кожного, хто хоч раз стикався з покупкою нерухомості, викликає здивування, коли на будинки та селища, продаж яких стопориться, не встановлюють пільгових цін і не роблять знижок. Чому?

Як відповідають ріелтери на наше запитання: «Все залежить від цінового сегмента селища». Чим дорожче котедж, тим менша ймовірність, що ціна знизитися. Якщо це відбудеться, то на ринку нерухомості скластися думка про те, що об’єкт неліквідний і це завдає шкоди іміджу селища в цілому.

Але в той же час, для конкретного клієнта, на первинному ринку, може бути зроблена знижка, хоч і невелика, в 2-5%. Якщо подивитися на ринок нерухомості Підмосков’я, то за цим Елітних селищ мало, тому вони користуються великим попитом і робити знижки на них немає необхідності.

На вторинному ринку все набагато простіше і продавці житла підходять до продажу на свій розсуд. Ціну на будинок, який «завис», можна як підняти, так і опустити, але не більше ніж на 10-20% від ринкової. Звичайно, як і в будь-якій справі, при продажу нерухомості теж можуть бути виключення, і вартість будинку може знизитися істотно. Але, як правило, це виняток із правил.

У кожного дому є свій покупець

По-перше, причина, чому забудовники не знижують ціни на об’єкти одна. Вони вважають, що в кожного, без винятку, вдома є свій покупець, якому сподобатися саме цей будинок. Один не здатний оцінити якість побудованого будинку, іншому потрібно терміново купити, третьому подобатися саме це місце знаходження селища і т. д. Причин при покупці багато і часом цей будинок, який довго не могли продати, йде за більшою ціною, ніж більш вдалі варіанти.

По друге, з часом ціни ростуть, особливо на нерухомість. І тому забудовники не поспішають і чекають поки ціни піднімуться. Тому що за останній час ціни на нерухомість росли без зупинки і продавати будинки за заниженими цінами немає сенсу. А коли ціна на будинок не підвищується, а інфляція росте, то це і є знижка.

Звичайно, є об’єкти, які вперто не хочуть продаватися, ось для них застосовується спеціальна схема – конфіденційне повідомлення власника селища для уповноважених ріелтерів про зниження ціни в інтервалі 20 – 25% від початкової. І якщо інформація про знижки ніде не афішується, дізнатися про них клієнт може в процесі особистих контактів з агентством. Всі умови при покупці таких будинків обговорюються індивідуально, в приватному порядку. Тому якщо хочете купити дешевше, частіше спілкуйтеся з ріелтерами.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • насіння
  Як вибрати насіння на новий сезон?

  світлодіодні-лампи
  Енергозберігаючі світлодіодні світильники і лампи

  профнастил
  Профнастил для паркану