Меблі для дачі

Меблі для дачіМеблі для дачі – прикраса будь-якого саду

Специфіка застосування таких меблів визначає високі вимоги, які до них пред’являються. Вони неодмінно повинні мати такі характеристики: практичність, зручність та естетичність. Ще однією важливою вимогою є стійкість до несприятливих погодних умов – перепадів температури і вологості. Кращими матеріалами для вуличних меблів є метал і натуральна деревина, покрита лаком. Такі вироби відрізняються міцністю і довговічністю, і будуть служити вам довгі роки, зберігаючи первинний вигляд. До того ж, комплект з натуральної деревини буде виглядати дуже естетично. Часто такі меблі виконують з сосни і покривають зверху лаком, який виконує захисну функцію.

Особливості меблів для саду

Облаштування місця для відпочинку здійснюється з урахуванням кількості членів сім’ї. Також варто брати до уваги кількість можливих гостей. В саду неодмінно варто виділити місце для трапез на свіжому повітрі. Для цього вам потрібно придбати стіл і лавки або стільці. Це буде відмінним місцем для спільного сімейного обіду. Вашим гостям також неодмінно припаде до смаку ідея спільного проведення часу на свіжому повітрі.

Також зверніть увагу на лавки. Досить буде найпростішої моделі без спинки. Для відпочинку після роботи, у свою чергу, краще підійде виріб зі зручною спинкою. Для розміщення розсади та зберігання насіння варто подбати про придбання стелажів. Їх також можна обладнати необхідною кількістю ящиків. Стелажі можуть відрізнятися розмірами і формою, існують також кутові моделі.

Як вибрати садові меблі?

До вибору таких меблів варто ставитися серйозно, адже саме вони служать місцем відпочинку і релаксації після важкої праці на ділянці.

Матеріали. Від цього залежить довговічність, вартість і спосіб експлуатації меблів. Популярним матеріалом виступає натуральне дерево. Воно відрізняється міцністю і естетичністю. Для виготовлення таких елементів застосовуються різні породи деревини. Якщо предмети мають металеві елементи, зверніть увагу на те, щоб вони були виконані з нержавіючої сталі. Найчастіше у виробництві використовується чавун або алюміній. З чавуну виконують хитромудрі ковані деталі, а алюміній незамінний як складова частина для легких переносних меблів. Чавунні елементи для захисту від іржі обробляють спеціальною ґрунтовкою, а зверху – фарбою. Меблі для дачі з алюмінію вважається більш економним варіантом.

Зручність. Виробники сучасних садових меблів особливу увагу приділяють їхній комфортності. Часто після складної роботи на городі чи в саду хочеться трохи відпочити, наприклад, присівши на лавочку. Зручна модель дозволить максимально розслабитися і швидко відновити сили.

Надійність передбачає відмінну стійкість щодо різних видів зносу. Також всі поверхні повинні легко піддаватися очищенню, це дозволить зберегти первинний вигляд виробу.

Дизайн моделі може бути найрізноманітнішим, вибір досить великий. Важливо, щоб меблі не тільки відрізнялася естетичною красою, але й гармонійно вписувалася в загальний інтер’єр вашого заміського будинку.

Купить мебель для сада ви можете здесь в Интернет-магазине “Лето де Люкс”.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • Вікна ПВХ
  Поради покупцеві при виборі металопластикового вікна

  Котеджні селища
  Котеджні селища - альтернатива шумним мегаполісам

  Міжкімнатні двері
  Міжкімнатні двері