Меблі для дачі

Меблі для дачіНайбільш придатними для дачі вважаються плетені меблі. Їх переваги очевидні – вони легкі, витончені, екологічні, відмінно вписуються в інтер’єр дачі або саду.

У поняття «меблі для дачі» останнім часом люди стали вкладати зовсім інший зміст, ніж ще якихось десять років тому. Раніше на дачу відвозили старі шафи, місце яких у міській квартирі замінювали новими. Зараз існує ціла індустрія з виробництва спеціалізованих меблів для дачі, які повинні відповідати певним вимогам і стандартам.

Дачні меблі повинні бути:

 • легкими;
 • витонченими;
 • зручними;
 • волого- і морозостійкими.

Щоб виконати всі ці вимоги, були винайдені відповідні меблі – меблі для дачі: пластмасові, плетені, ковані, скляні і, звичайно, дерев’яні.

Найбільш придатними для дачі вважаються плетені меблі. Їх переваги очевидні – вони легкі, витончені, екологічні, відмінно вписуються в інтер’єр дачі або саду. До недоліків плетених меблів потрібно віднести їх пристойну вартість, тому що гарні меблі роблять, в основному, за кордоном, з вельми скромною вологостійкістю. Навіть якісні імпортні плетені меблі не любить дощ і мороз. Так що купувати такі меблі є сенс, якщо є можливість зберігати їх взимку в теплому приміщенні.

Після плетених меблів на думку відразу ж спадають дерев’яні меблі. Вони, начебто, створені для заміського життя – на природі. Але дерев’яні меблі – не зовсім дачні. Зазвичай їх тримають в будинку, як обстановку, поряд зі звичайними предметами побуту. Дивани, дерев’яні шафи й столи, старі холодильники, кухонні плити – все це типовий дачний інтер’єр середнього українця.

Дерев’яні меблі дуже популярні на дачі, але вони важкі, і не люблять вологу, особливо меблі з поширених порід дерева – ялини і сосни. Тільки меблі з дорогої якісної деревини здатні витримати перебування під відкритим небом більше одного сезону. Але чи багато хто поставить стіл з дуба, модрини або тика на вулицю. Такі меблі дуже хороші на дачі, але в будинку. Вони вологостійкі, не бояться перепадів температур, довговічні і відмінно підходять заміському житлу. Варто тільки прослідкувати, щоб дерев’яні меблі були добре захищені лаком чи іншими захисними засобами.

Ще один варіант дачних меблів – ковані. Це дуже недешеві меблі, але зате вони дуже міцні і довговічні. До мінусів кованих меблів належить їх тяжкість, і можливість пошкодити підлогу. Тому такі меблі краще всього не пересувати з місця на місце, і в магазині можна вибрати варіант з підставками під ніжки. Останнім часом виробники кованих меблів стали урізноманітнювати дизайн своїх виробів, комбінуючи метал з іншими матеріалами. Наприклад, можна купити стіл на металевій основі з кам’яною, скляною або дерев’яною стільницею.

Врахувавши мінуси кованих меблів, фірми-виробники запропонували любителям дачного життя різноманітну кількість меблів з металевого профілю. Такі меблі дуже міцні, але в той же час, вони легкі і недорогі. Розкладні стільці, шезлонги, столи – все це дуже зручно тримати на дачі в складеному вигляді, виносити в сад в міру необхідності і також легко ховати в будинок при від’їзді в місто.

Останній варіант дачних меблів – пластикові. Ці меблі дуже легкі, вологостійкі, красиві й вишукані, до того ж і коштують недорого. Хороші пластикові меблі цілком екологічні. Недоліком таких меблів є їх погана морозостійкість. Тому, придбати пластикові меблі можна тоді, коли є можливість взимку зберігати їх в теплі.

Отже, Ви вже вивезли на дачу необхідну побутову техніку: холодильники і морозильники, кухонну плиту, пилосос і вентилятор. Тепер, прочитавши цю статтю, постарайтеся вибрати відповідні меблі для дачі – так, щоб вони радували Вас довгі роки і допомагали комфортно відпочивати.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • Меблі для дачі
  Меблі для дачі

  тротуарна плитка
  Основні ознаки якісної тротуарної плитки

  збірні басейни
  Вибираємо басейн. Надувні і збірні басейни