Натяжні стелі

Натяжна стеляНатяжна стеля являє собою підвісну стельову систему, яка утворена двома основними елементами – направляючими по периметру (багет) і легким плівковим матеріалом, який натягується і фіксується у направляючих. Дану систему можна застосовувати для обробки не тільки стельової поверхні, але також стін, стендів, а також панелей.

Місцем винаходи сучасних натяжних стель, як матеріалу так і технології, виступає Франція. Саме в цій країні з середини 80-х почали випускати стелі, які використовували натяжну технологію. З середини 90-х років 20 століття натяжна технологія набула поширення і в Україні, за допомогою якої проводився ремонт, а також обробка стельової поверхні.

Серед головних достоїнств, які мають натяжні стелі, слід виділити доступні ціни, швидкість монтажу (витративши пару годин, вашу квартиру або офіс буде прикрашати натяжна стеля, здатна прослужити протягом не одного десятка років), відсутність будівельного сміття, забезпечення захисту інтер’єру від протікань, широкі можливості дизайну стелі за вигідною вартістю. Багатство дизайнерських рішень забезпечує широкий асортимент фактур (видів полотен ПВХ), а також квітів (понад 100 для французьких плівок). Крім цього багаторівневі натяжні стелі можна встановити в приміщеннях з криволінійною поверхнею.

ПВХ стелі у ванній кімнаті – особлива пропозиція для ванних кімнат, а також санвузлів. Монтаж у ванній кімнаті натяжної стелі – найкращий вибір, який дозволить вам з розумом розпорядитися грошима. Цим стелям не страшна волога, а для встановлення їх у ванній кімнаті потрібно пару годин. При цьому мінімальний термін, протягом якого стеля буде радувати вас, дорівнює двадцяти рокам.

Читайте на cайті:


Залишити коментар