Незвичайна сантехніка

незвичайна сантехніка

Традиційним білим санфансом (як грамотно звуться унітази, пісуари та інша туалетна братія) вже давно нікого не здивуєш. Все-таки не в часи застою живемо. Синенькі да рожевенькі «сидільця» теж не в дивину. Душа і тіло просять чогось такого цікавенького! І сучасна промисловість не обманює очікувань. Останнім часом з’явилося стільки сантехнічних чудасій – тільки встигай дивуватися да грошики викладати!

Сільський нужник в елітному варіанті – це не зла насмішка. Виробники сантехніки пропонують заможним господарям додачу до дубовим полам і меблів з ​​карельської берези до купи встановити в туалеті дерев’яний унітаз. Особливо витончені персони замовляють сидячого одного з дерева дорогих порід. Це чудо сантехніки обійдеться недешево. Зате воно грає приємну музику, коли піднімають кришку, і ділінькает дзвіночком при спуску води.

Меломани, радійте: в 2005 році витівники-японці випустили унітаз, укомплектований вбудованим MP3-плеєром. Дивишся, тепер справа піде веселіше. Або патетично – все залежить від обраного репертуару. Коштує така музика 3000 доларів.

Японські виробники балують VIP-споживачів унітазом з дистанційним управлінням. Наближення господаря він чує за версту і реагує: піднімає кришку і стульчак. Злив і закриття кришки також проходить без втручання людини. Пультом можна встановити температуру сидіння, організувати очистку. Розумний агрегат включить легку музику і зробить антицелюлітний масаж. 5000 доларів на бочку – і володійте!

Російські аси дизайну є і в сантехнічному справі. Всього за кілька десятків тисяч рублів вам запропонують шедевр художньої думки. Звичайний унітаз за допомогою спеціальних фарб і фантазії вправного рисувальника перетворять на яблуневий сад або розкішний розарій – на вибір замовника.

Не тільки невагомі натури, але і практичні господарі віддають перевагу підвісні унітази. Ці штуки кріпляться до стіни, а не ставляться на підлогу. Крихке з вигляду споруда витримує до півтонни живої ваги. На увазі – лише стильно оформлена кнопка для зливу води. Колінчатих труб і бачок вмонтовані в стіну.

 

Читайте на cайті:


Залишити коментар