Новий мотокультиватор: про важкі земляні роботи можна забути

У погожі літні дні багатьом людям, що мають дачну ділянку, доведеться присвятити себе перекопуванню і прополюванню грунту. Але з появою в нашому житті культиваторів ці клопоти стали менш обтяжливими.

Якщо раніше словосполучення «відпочинок на дачі» передбачало процес, не схожий на відпочинок навіть віддалено, то зараз старі дідівські способи обробки грядок вже в минулому. З появою новинки 2012 культиватора Caiman ECO MAX 50S C2 про важкі земляних роботах можна забути.

Торгова марка CAIMAN на українському ринку представлена ​​безліччю моделей садової техніки преміум-класу від провідних виробників Японії, Франції, Італії, які мають багаторічний досвід роботи і активно використовують останні науково-технічні досягнення і нові технології. Тому купуючи машину торгової марки CAIMAN, Ви отримуєте не тільки продукт високої якості виготовлення, але й володіє передовими технічними характеристиками.

Модель з реверсом серії Eco MAX підходить як для обробленої, так і цілинного землі. Найбільшу популярність ця модель отримала завдяки своїй маневреності та можливості роботи на ділянках зі складним рельєфом площею до 1000 м2. Культиватори ідеальні для садівників-аматорів і для фермерів.

Чотиритактний двигун SUBARU (Японія) не вимагає приготування суміші бензину з маслом, як двотактні двигуни. Він простий в експлуатації і обслуговуванні, легко запускається. Чавунна гільза циліндра, а також оптимальна система охолодження і змащення забезпечують підвищену надійність двигуна і його зносостійкість.

Фрези Diamond Blade виготовлені із загартованої сталі. Завдяки спеціальній конфігурації, входять в землю під певним кутом і здатні впоратися з будь-яким типом грунту. Регульована рукоятка ергономічної форми регулюється в трьох положеннях для зручності оператора. Ланцюговий розбірний редуктор, забезпечує на виході мінімальні втрати потужності. Розбірна конструкція редуктора дозволяє проводити його обслуговування, а також заміну окремих частин в разі потреби.

Транспортувальне колесо дозволить легко перемістити доставити культиватор до місця роботи. Колесо має спеціальну пружину для легкого перекладу в робоче положення і назад. Реверс заднього ходу полегшує роботу в важкодоступних місцях, робить розворот м’яким і зручним. Редуктор реверсу, що має зубчасте зачеплення, є більш компактним і надійним вузлом в порівнянні з традиційною додаткової ремінною передачею заднього ходу.

З культиватором Caiman ECO MAX 50S C2 поїздка на дачу стане для Вас справжнім задоволенням!

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • продати будинок
  Будинок за канадською технологією

  внутрішній дворик
  Елегантний внутрішній дворик: 3 дизайнерські ідеї

  Скловолоконні басейни
  Скловолоконні басейни