Новий погляд на життя за містом

Не секрет, що останні кілька років ринок нерухомості в Києві і Київській області стрімко змінюється. Купівля квартири / будинку стала ще більш складним і довгим процесом, який віднімає не тільки час і гроші, а й нерви. Саме тому, ставши власником нерухомості, кожен намагається зробити все необхідне, щоб уберегти свою власність від надзвичайних подій. 

Київ чи область?

Придбати квартиру в столиці з кожним роком стає все складніше і складніше. Варіант покупки заміської нерухомості стає все більш поширеним. Купівля землі і будівництво котеджу несе набагато менші витрати.

Практичні сім’ї розуміють, що за ціною двокімнатної квартири можна придбати двоповерховий будинок. До того ж, ціна ділянки, як правило, залежить, в першу чергу, від його віддаленості від столиці. А чим глибше в ліс, як відомо, тим більше дров. На жаль, спочатку багато сімей бачать у придбанні заміської нерухомості лише плюси, забуваючи про складнощі і проблеми, які передбачає наявність будинку за межею міста: від надокучливих комарів до повної відсутності інфраструктури. Тому перш ніж вибиратися за місто, необхідно відповісти собі на кілька питань:

- Чи готові Ви витрачати гроші в процесі експлуатації свого житла? Як правило, заміські будинки припускають експлуатацію житла в дачний сезон. Тому необхідно, в першу чергу, задуматися над тим, як Ви збираєтеся «пережити» в жорстких умовах стійкі підмосковні морози. Не забувайте, що створення власної системи водопроводу на ділянці, та й підтримка будинку в належному стані в цілому, вимагають чималих капіталовкладень.

- Чи достатньо у Вас часу на догляд за присадибною ділянкою? Навіть якщо Ви не збираєтеся вирощувати огірки і створювати квіткові клумби, такі речі, як стрижка газону влітку і розчищення заметів узимку, стають необхідними. Причому приділяти час ділянці потрібно як мінімум раз на тиждень. Безперечно, багато що залежить від розмірів ділянки, однак приготуйтеся до того, що фізична праця Вам забезпечена.

- Чи готові Ви до постійних пробок в годину-пік? Купуючи житло за містом, Ви прив’язуєте себе до розкладу електричок, маршруток та автобусів. І навіть при наявності власного транспорту труднощів не уникнути – при віддаленості в 15 км від Києва, дорога до центру міста в годину-пік займе близько 2-х годин.

- Чи зможете Ви обійтися без розвиненої інфраструктури? Власники будинків у котеджному селищі економ-класу найчастіше стикаються з такими проблемами, як, наприклад, медичне обслуговування. Приготуйтеся до того, що звичні речі – поліклініка, школа, пошта, цілодобовий магазин – можуть виявитися в декількох кілометрах від Вашого житла.

Статистика показує, що, незважаючи на всілякі труднощі, більшість городян дає позитивну відповідь на всі перераховані вище питання. Таким чином, попит на заміську нерухомість тільки зростає:

Як видно з наведеної таблиці, найбільший попит мають селища економ-класу (47%). Погодьтеся, що часто, купуючи землю, наші думки спрямовані на питання пов’язані з будівництвом, адже саме цей процес є найбільш ємним за часом і вкладенням. Але чим ближче закінчення будівництва, тим все більш відчутним є не менш важливе питання: Як забезпечити безпеку собі і своїм близьким в цьому будинку і як захистити себе від можливих кризових ситуацій: злом, крадіжка, збій в системах життєзабезпечення»?

Як відомо, селища економ-класу найчастіше не мають у своєму розпорядженні послуги охоронних організацій, при тому, що найближчий пост міліції може перебувати в десятці кілометрів від селища.

Хто подбати про збереження та безпеку нерухомості?

Отже, в першу чергу необхідно усвідомити, що подбати про себе зможете тільки Ви самі. Тому кращим варіантом тут стає придбання автономних систем контролю заміського будинку і оповіщення власників нерухомості про те, що сталося по SMS. Такі системи не вимагають прокладки кабелів, досить швидко встановлюються і програмуються.

У разі проникнення, протікання води / газу, відключення електрики, критичного зниження / підвищення температури в приміщенні тощо, Ви отримаєте SMS-повідомлення з точним зазначенням що і де відбулося в будинку / квартирі під час Вашої відсутності. Дані системи дозволяють попередити та запобігти набагато більші збитки і збитки від несанкціонованих подій або проблем, пов’язані зі збоями систем життєзабезпечення.

Правильним рішенням буде також придбання страхового поліса, тому що його наявність дозволить компенсувати матеріальний збиток, який все-таки виникне навіть при спрацьовуванні систем контролю. За останні кілька років страхування приватної нерухомості ставати все більш поширеним.

За статистики страхових компаній від 75% до 95% страхових випадків і, відповідно, пов’язаних з ними збитками власників і ризиками страхових компаній пов’язані зі збоями та аваріями систем життєзабезпечення і особливо водопостачання. Також, за оцінкою експертів, щорічно на території Україні відбувається близько 100 000 крадіжок, що становить 10-12% від загальної кількості злочинів. Фахівці рекомендують страхувати будинок по «комплексну програму», що покриває всілякі ризики, пояснюючи це тим, що одна аварія може спричинити за собою цілий ряд інших. Придбання страхового поліса для багатьох власників нерухомості стає єдиним способом набути впевненості в збереженні свого майна.

Страхувати можна:

- Злом і грабіж;
– Пожежу;
– Затоплення;
– Вибух побутового газу;
– Аварію каналізації;
– Аварію систем опалення;
– Падіння літальних об’єктів;
– Падіння дерев;
– Наїзд транспортних засобів;
– Стихійні лиха.

Не можна страхувати:

- Дім в аварійному стані;
– Побутову хімію;
– Медикаменти;
– Продукти харчування;
– Креслення;
– Рослини;
– Дорогоцінні метали;
– Камені.

На жаль, в даний час не всі страхові компанії можуть донести до потенційних страхувальників інформацію про додаткові доступних технічний можливості та рішень, що дозволяють знизити ризики і збитки і, що також важливо, отримати економію при страхуванні. Тому більшість пропонованих страхових продуктів є не зрозумілими, а деколи просто заплутаними, що знижує лояльність власників житла не тільки до страхової компанії, а також до самого страхового продукту.

Як допомогти власникам нерухомості і заощадити їхні гроші?

Сьогодні вартість страхової премії складає 0,5-1% від вартості нерухомості. Як правило, страховку набувають люди, які купили нерухомість самостійно. Вони знають ціну свого житла і усвідомлюють потребу в надійному рішенні з безпеки.

Для того щоб заощадити на страхуванні квартири / будинку, Ви можете встановити в своєму будинку залізні двері та сигналізацію, на яку страховий агент зобов’язаний звернути увагу при оформленні поліса.

Зовсім новим способом зниження ціни на страховку є придбання спеціальних страхових продуктів. Такі продукти, як правило, забезпечують досить серйозну знижку. Прикладом можуть служити спільні страхові продукти провідних страхових компаній і HomeIPoint, на яких власник нерухомості зможе заощадити до 20% від вартості базового страхового поліса!

Основною метою цього продукту є надання власникам нерухомості пільгових умов по страхуванню і забезпечення зниження страхових ризиків.

Суть подібних спільних страхових продуктів в установці в будинку / квартирі готового технічного рішення з безпеки та віддаленого контролю систем життєзабезпечення, завдяки чому власник нерухомості отримує знижку на страховий поліс і на саме обладнання.

Безумовно, такий підхід у вирішенні питань збереження і безпеки нерухомості і майна, здатний забезпечити власникам нерухомості більший спокій і впевненість.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • збірні басейни
  Вибираємо басейн. Надувні і збірні басейни

  random image
  Якщо "плаче" труба - то заплаче і господар

  random image
  Електрокам'янка. Поради з вибору