Охороняємо дачу: ризик вторгнення

Щорічно тисячі дачників страждають від непрошених гостей – злодіїв, які виносять все, що погано (навіть все, що добре) лежить. Застрахувати себе від появи непрошених гостей досить важко, але підготується до їх появи – можна.

Ми пропонуємо кілька порад, як це зробити.

Обов’язково перевірте двері.

Вони повинні бути міцними, обов’язково мати очі та дверні засуви або замки, які відкриваються ключем (а не защипуються). Обов’язково встановіть надійний замок з 3-дюймовими болтами (приблизно 7-8 см). Дверні ланцюжки, які так любили наші мами та бабусі, не допоможуть – їх легко вибити або порвати.

Перевірте всі вікна і обов’язково замикайте їх кожен день.

Якщо хочете відкрити вікно, обов’язково придбайте замок, який дозволить вікна відкриватися не більше, ніж на кілька сантиметрів.

Обов’язково перевірте всі вікна та двері підвалів та горищ. Якщо вікна в них – досить великі, щоб через них міг пролізти людина, обов’язково встановіть на них металеві решітки та перевірте, чи надійно зачинені вікна.

Обов’язково встановіть і не забувайте включати систему сигналізації.

Встановіть зовнішнє освітлення. Використовуйте сенсори та лічильники системи освітлення. Переконайтеся, що всі входи в ваш будинок висвітлено достатнім чином.

Регулярно підстригайте великі кущі так, щоб за ними не можна було сховатися.

Ні в якому разі не впускайте до себе в будинок незнайомців. Якщо до вас несподівано прийшов працівник ремонтної служби, листоноша або міліціонер, яких ви не чекали, обов’язково перевірте їх документи.

Обов’язково подружитеся зі своїми сусідами.

По можливості ставте їх до відома, коли їдете. Нехай вони розповідають вам про всі підозрілі людях, яких бачили по сусідству. І обов’язково складіть список всіх ваших сусідів з адресами і телефонами, і дзвоніть їм, якщо помітили когось або щось підозріле.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • ворота
  Вибираємо ворота для присадибної ділянки

  Плитковий клей
  Плитковий клей

  пластикові вікна
  Що потрібно знати про пластикові вікна?