Основні ознаки якісної тротуарної плитки

тротуарна плиткаЗа останні років десять тротуарна плитка по праву зайняла лідируючі позиції в оформленні тротуарів, майданчиків перед офісами та магазинами, на стоянках і біля приватних будинків. Однак, щоб Ваша тротуарна плитка виявилася якісною, потрібно знати декілька хитрощів.

Якщо ви вирішили оформити стоянку під авто або ж під’їзну дорогу до будинку за допомогою тротуарної плитки, вам слід вибирати тільки відбропрессованую. Вона відрізняється відмінною якістю, довговічністю, відмінно переносить перепади температур і великі морози. Така плитка виробляється на заводах, має невисоку ціну. Вона не відрізняється особливою витонченістю і малюнками, зазвичай це сіра квадратна або прямокутна плитка з простим геометричним малюнком. Для місць, де часто їздять автомобілі, що не вибирайте велику тротуарну плитку, тому як вона швидко потріскається.

Для дачної ділянки, укладання доріжок і майданчиків перед приватним будинком кращим варіантом стане вібролита плитка. Геометрія такої плитки, звичайно, не ідеальна, вона робиться вручну. Тому це тротуарна плитка ціна якої вище, ніж у інших видів. Однак по стійкості і якістю вона практично не поступається вібропресування. Завдяки своєму спочатку світлого відтінку її можна пофарбувати в будь-який колір. За бажанням можна вибрати з малюнком.

Існує 5 загальноприйнятих способів перевірити якість будь-якої тротуарної плитки:

 1. Якщо стукнути дві плитки, повинен пролунати дзвін, який говорить про те, що матеріал добре просох і можна приступати до укладання,
 2. Якщо плитка спочатку яскравого кольору, це говорить про не саме високій якості. Кількість барвника прямо пропорційно якості плитки.
 3. Якщо розламати фарбовану плитку, то на сколе повинно бути видно, що матеріал профарбований повністю, а не тільки у країв.
 4. Поверхня плитки повинна бути без горбків і застиглих пухирців, щербин і сколів.
 5. Наявність сертифікату якості від виробника.

І, напевно, останнє негласне правило – чим нижче ціна на товар, тим нижче якість. Тому не скупіться при покупці плитки, щоб потім постійно не доводилося латати дорогу.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • ділянка землі
  Чого потрібно боятися, купуючи ділянку землі?

  внутрішній дворик
  Елегантний внутрішній дворик: 3 дизайнерські ідеї

  плитка
  Як правильно вибрати тротуарну плитку - рекомендації експертів