Особливості скління заміського будинку

скління заміського будинкуСкління квартир в типових багатоповерхівках є для фахівців рутинною роботою – технології і прийоми відпрацьовані до дрібниць і виконуються буквально автоматично. А от у випадку надходження замовлення на виготовлення і монтаж пластикових вікон для заміського котеджу, доводиться проявити всю свою майстерність і вміння – унікальні дизайнерські проекти, за якими сьогодні здійснюється приватне будівництво, не допускають недбалості та шаблонного підходу до роботи. Облаштування подібних об’єктів це непросте завдання, оптимальне рішення для якого – якісні склопакети, що повторюють форму віконних прорізів та не псують загальний вигляд будівлі.

Саме тому, оформляючи замовлення на скління веранди або приміщення зимового саду, компанія  виконавець довіряє цю роботу своїм кращим співробітникам, які вже не раз довели здатність виконувати завдання різного рівня складності на найвищому рівні.

Лише в цьому випадку, можна гарантувати замовнику, що нові вікна на багато років стануть прикрасою будинку, забезпечуючи в ньому тепло і затишок в будь-який час року.

Саме ж скління тераси, або кімнат в заміському котеджі, має цілий ряд особливостей. Перш за все, відкриті приміщення, які є частиною загального проекту, не повинні стати перешкодою для проникнення в будинок сонячних променів, що грають роль природного освітлення. Тут немає місця маленьким віконним отворам або темному тонованому склу – все це зробить кімнати занадто темними, змушуючи власників жити при включеному світлі навіть у самий сонячний день. Тому дизайнери зазвичай використовують для терас і веранд так звані французькі вікна, які передбачають виконання віконного отвору на всю висоту стіни. З таким рішенням, навіть якщо навколо будинку ростуть високі дерева, в його кімнатах буде світло і затишно. А у випадку, якщо варіант з французькими вікнами не влаштовує власників, проріз роблять максимально широким, наскільки це допускають будівельні норми і вимоги безпеки, і склять стандартним способом. При необхідності, якщо вікна виходять на південь, і природне освітлення занадто інтенсивне, врятувати кімнатні речі і текстиль від вигоряння можна за допомогою легких прозорих гардин, ескіз яких для вас підготує досвідчений дизайнер.

Важливо, щоб через вікна балконів і терас у внутрішні приміщення надходило свіже повітря. Саме тому скління альтанок в саду і відкритих частин котеджу виконують з розрахунком на те, що вони будуть відкриватися в літню пору року, провітрюючи кімнати. Конструкція вікна, як і в загальних «квартирних» конструкціях, може бути як стандартною поворотною, так і поворотно-відкидною, не тільки забезпечуючи надходження свіжого повітря, але і значно полегшуючи догляд за поверхнею склопакетів, яка буде необхідною мірою для продовження терміну їх експлуатації.

Ще одна важлива задача, яку необхідно вирішити за допомогою скління відкритих приміщень будинку – це збереження тепла в холодну пору року. Особливо актуальною ця проблема є для північних і центральних регіонів країни, де інколи подовгу тримається мінусова температура. У цьому випадку, для скління використовуються трикамерні склопакети, які, у поєднанні зі стаціонарними або переносними опалювальними приладами, допоможуть зберегти тепло та істотно скоротити витрати на обігрів будинку.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • гербіцид
  Боротьба з бур’янами за допомогою гербіцидів

  random image
  Плоскоріз замість лопати

  Продаж будинку
  Топ-10 порад із ремонту будинку перед його продажем