Переваги оренди спецтехніки

спецтехнікаСьогодні в українській будівельній сфері спостерігається період максимального розвитку. Скрізь зводяться сучасні житлові багатоповерхівки, великі офісні комплекси, з’являються розважальні установи, збільшується кількість торгових закладів. У зв’язку з цим очевидною виглядає потреба багатьох корпорацій у високоякісних і потужних агрегатах, здатних прискорити процес будівництва.

 

Багато підприємств володіють великим парком власної спецавтотехніки. Вони мають в наявності і вельми продуктивно використовують екскаватори, навантажувачі, бетононасоси, бульдозери, трактори, крани-маніпулятори та інші агрегати. Грамотна робота з вищепереліченими машинами дозволяє спростити виконання більшості операцій, забезпечити якісне транспортування, завантаження / розвантаження та вивезення побутових відходів, будматеріалів.

Оренда спецтехніки – вибір економного та грамотного керівника будівельної компанії

В останні кілька років багато компаній, задіяні в будівельній галузі, відмовилися від варіанту з купівлею дорогих спецзасобів, зробивши вибір на користь їх оренди. У першу чергу це стосується фінансово нестабільних, відносно молодих фірм,  які тільки пробиваються на вітчизняний ринок. Вони просто не в змозі дозволити собі утримувати такий автопарк.

Але все частіше досить солідні і великі корпорації вдаються до подібної практики. Керуючись принципами рентабельності та раціонального використання фінансових ресурсів, навіть найуспішніші представники сфери воліють на певний термін найняти необхідну машину, яка може знадобитися їм виключно в одиничних випадках, адже подальше її обслуговування спричинить невиправдані грошові витрати. Крім того, варіант з орендою спецавтотехніки виявиться виправданим при роботі на надзвичайно масштабних об’єктах, коли неможливо впоратися власним автопарком.

Але по-справжньому оцінять базові переваги найму будівельних агрегатів  фірми, які розвиваються. Орендоване обладнання, покупка якого поки є неможливою, допоможе їм швидко стати на ноги, сформувати позитивний імідж, завоювати прихильність клієнтів, впоратися з величезними обсягами робіт. Відповідно, незабаром покращиться фінансове становище таких підприємств, і вони зможуть замислитися про доцільність покупки певної спецтехніки.

Також оренда виявиться економічно обгрунтованою при роботі на віддалених будівельних майданчиках. Таким чином, вам вдасться уникнути витрат на транспортування, ремонт, зберігання та технічне обслуговування автопарку.

Стаття надана сайтом kovalska-logistic.com.ua.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • random image
  Поради щодо вибору дачного будинку

  random image
  Печі з цегли в запитаннях і відповідях

  Продаж будинку
  Топ-10 порад із ремонту будинку перед його продажем