Підсвічування натяжних стель: вибір люстри

люстраАктуальність натяжних стель, і як зробити так, щоб натяжна стеля виглядала сучасно, цікаво і естетично.

Види люстр для натяжних стель, їх особливості та переваги

Як показує досвід, натяжні стелі сьогодні – найбільш пріоритетний варіант для стельового облицювання. Незважаючи на порівняно велику вартість цієї технології, ряд її значних переваг перед іншими видами обробки зробили натяжні стелі доступними і популярними серед споживачів. Але справа в тому, що широкі можливості дизайну натяжних стель можна розкрити лише за допомогою спеціального підсвічування. Таким чином, на сьогоднішній день сучасне виробництво світильників люстр і бра для підсвічування натяжних стель дозволяє втілити в життя навіть найсміливіші і новаторські ідеї дизайну квартир і офісних приміщень. Так що ж потрібно зробити для того, щоб натяжна стеля виглядав сучасно, цікаво і естетично?

Найдоступнішим і оптимальним способом вирішення підсвічування натяжної стелі буде використання спеціальних дизайнерських люстр з безліччю малопотужних лампочок на розгалужених стійках або ніжках. У таких люстрах можуть бути використані як незакриті лампочки з розсіюючими елементами, так і покриті плафонами джерела світла. Тут необхідно зазначити, що люстри виробництва Росії мають не тільки широкий асортимент у виборі моделей, але і відрізняються меншою вартістю, в порівнянні з люстрами західних і європейських виробників.

Використання люстри без плафона не передбачає особливої гри світла, але лампочки можуть бути вигідно доповнені спеціальними розсіюючими кришталевими кристалами, що в сукупності з відображає здатність самої стелі, створить ефект нерівномірно розсіяного світла. З огляду на те, що цей вид підсвічування багато хто вважає найоптимальнішим рішенням, виробництво люстр без плафона практикується сьогодні практично на всіх підприємствах відповідної спрямованості. Тому їх вибір – це всього лише справа смаку.

Аналогічні люстри можуть бути і з плафонами, у яких може бути по кілька лампочок у кожному, з декількома отворами в плафоні або з однією відкритою його частиною. Дизайн таких люстр відрізняється різноманітністю, а їх вартість відносно невелика. Вони відмінно вписуються в будь-який дизайн стелі.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • металеві двері
  Теплоізоляція і звукоізоляція металевих дверей

  люстра
  Підсвічування натяжних стель: вибір люстри

  random image
  Установка печі в деревяному будинку