Покращуємо камін

Зима. Час, коли так приємно посидіти у живого вогника вашого каміна. Однак, можливо, ваш камін слід було б трохи підновити. У нас є кілька порад, як можна зробити ваш камін центром уваги у вашій кімнаті.

Що вам для цього знадобиться:

 • Фарба (обов’язково матова)
 • Скляні камінчики
 • Керамічні або березові поліна.

Отже, приступаємо:

Етап перший

Існує три основних способи відновити ваш камін. Перший – пофарбувати його зсередини, використовуючи при цьому світлу фарбу, наприклад, білу, світло-блакитну або жовту, покривши нею всі три сторони. Переконайтеся, що ви використовуєте жаростійку фарбу. Якщо ви бажаєте зробити ваш камін дійсно незвичайним, можете використовувати різні малюнки, які наносяться по краю внутрішньої сторони каміна: смужку, ромби і т.д.

Етап другий
Якщо у вас газовий камін, заповніть дно каміна скляними камінчиками. Коли ви включите ваш камін, скло буде переливатися і відбивати світло, а крім того, закриє пальник, що зробить вигляд вашого каміна набагато естетичніше. Якщо камін не використовується, помістіть всередині керамічні колоди на камені.

Етап третій
Якщо ваш камін працює на дровах, використовуйте декоративні березові поліна, коли ви не користуєтеся каміном. Вони мають гарну кору і виглядають набагато привабливіше звичайних дров. Коли збираєтеся топити камін, просто вийміть їх і використовуйте звичайні дрова для топки.

Етап четвертий

Великі круглі свічки додадуть вашому каміну вишуканий вигляд. Їх можна розмістити групками на каміні і додати біле каміння, таким чином, камін буде не просто джерелом тепла, але і буде виглядати як єдиний елегантний ансамбль.

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • Нерухомість за містом
  Як купити нерухомість за містом?

  деревяний будинок
  Приватний дерев'яний будинок

  Котеджні селища
  Котеджні селища - альтернатива шумним мегаполісам