Поради покупцеві при виборі металопластикового вікна

Вікна ПВХУ цій статті, ми спробуємо коротко і доступно розповісти Вам, на що в першу чергу слід звернути увагу, при виборі та купівлі такого важливого елемента Вашого житла, як металопластикове вікно.

Перед покупкою чогось нового і мало знайомого, людям, які зіткнулися з раніше маловідомим товаром або послугою, властиво губитися у виборі.  Найчастіше, людина не знає на що в першу чергу, слід звернути увагу.  І як показує практика, надалі, через це може зіткнутися з серйозними проблемами.

Добре, якщо Вам попався сумлінний продавець-консультант, який грамотно, а головне правдиво розповів усе про свій товар.  А якщо ні?…

Перша порада: підійдіть до вибору серйозно. Пластикове вікно, це елемент який повинен захистити Вас від усіх неприємних факторів навколишнього середовища, воно покликане зберігати затишок і комфорт у вашому домі.  І помилка в його виборі може призвести до тяжких наслідків.

Сьогодні, на ринку, існує незліченна кількість профільних систем, видів фурнітури і самих виробників металопластикових вікон.  У такому розмаїтті важко розібратися і професіоналу віконного ринку, не кажучи вже про простих обивателів.

При виборі фірми виробника вікна з ПВХ-профілю, слід звернути увагу на гарантійні зобов’язання які дає виробник, а також на те, чи зможе фірма, реально виконати свої зобов’язання.  Свідченням серйозності і турботи фірми про якість своїх виробів, можуть служити сертифікати відповідності та результати випробувань зразків готових виробів, обов’язково уточніть наявність сертифіката на монтажні роботи!

Якість і хороші експлуатаційні властивості металопластикового вікна, безпосередньо залежать від правильності розрахунку і компоновки його конструкції, тому не варто нехтувати порадами фахівця.  Наприклад, якщо ви замовите стулку занадто великого розміру, то надалі можливі такі неприємності як провисання і затирання стулки від великої ваги.  Також, взимку, через перепад тиску зовні вікна і всередині герметичного склопакета, скло може увігнуті всередину.  Від чого зменшитися товщина склопакета і погіршуватися теплоізоляційні властивості самого вікна.

Особливу увагу слід приділити вибору типу і товщини склопакета.  Саме він займає до 80% площі вікна, а отже через нього відбуваються найбільші тепловтрати.  Для кліматичної зони міста Києва, достатню теплоізоляцію може забезпечити двокамерний склопакет з товщиною 30 мм і товщиною скла 4 мм .. Однак, еталоном прийнято вважати однокамерний енергозберігаючий склопакет (товщиною 24 мм) з низькоемісійним склом (товщиною 4 мм.).  Такий склопакет рекомендують і українські будівельні норми.  Ідеальний варіант це двокамерний склопакет з одним енергозберігаючим склом.

Неправильний і неякісно зроблений монтаж, перетворить всі Ваші зусилля з вибору хорошого металопластикового вікна в порожню витрату часу.  Все, пов’язані з монтажем питання, краще проговорити на місці, безпосередньо при оформленні замовлення.

Після монтажу перевірте роботу фурнітури.  Все має працювати легко і чітко, не повинно бути ніяких незрозумілих клацань, а стулка при відкриванні не повинна ніде затирати.  Крім того, в правильно встановленому вікні, стулка, відкрита на поворот не повинна самовільно закриватися, звичайно ж цю перевірку варто виробляти в тиху, безвітряну погоду.

 

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • внутрішній дворик
  Елегантний внутрішній дворик: 3 дизайнерські ідеї

  гаражні ворота
  Які ворота в гараж поставити?

  Садові меблі
  Садові меблі своїми руками з дерев'яних матеріалів