Про сайт

Ви активні, життєрадісні й хочете власними руками створювати комфорт і затишок Вашого будинку чи дачі? Або хочете прочитати інформацію про те, з якими бригадами будівельників Вам краще працювати. Тоді наш проект призначений саме для Вас. Тут Ви знайдете масу корисної та цікавої інформації про те, як зробити Ваше житло комфортнішим, як проводити ремонтні роботи, які матеріали краще використовувати, які виробники надійніші, а також як стежити за прилеглою ділянкою, виростити прекрасний сад і правильно доглядати за квітами і ще багато чого іншого.

Наш проект призначений для всіх, починаючи з недосвідчених, у справах будівництва і садівництва, домогосподарок і закінчуючи професійними будівельниками та дизайнерами. Кожен знайде тут щось своє. Так, якщо Вам цікаво, як утеплити будинок, провести електрику або здійснити обробку приміщення – відвідайте нашу рубрику «Будівництво та благоустрій». Тут Ви знайдете статті досвідчених фахівців та рекомендації простих людей, які раніше стикались з подібними проблемами.

Якщо ж Ви захоплюєтеся ландшафтним дизайном і Вам цікаво як самостійно створити невелику водойму, або які квіти краще підходять для альпійської гірки тоді ласкаво просимо в розділ «Ландшафт». Тут всі поради реальні, а технології перевірені.
Також у нас на сайті є рубрика «Будівельні матеріали», де надана інформація про сучасні будівельні технології і засоби для ремонту, зовнішньої і внутрішньої обробки приміщення (покрівля, гіпсокартон, лакофарбові матеріали тощо). У рубриці «Сад і город» ми пропонуємо Вам поради по догляду за Вашою ділянкою, даємо рекомендації, як виростити сад, розповімо про особливості різних рослин і дерев. А в розділі «Поради» – фахівці дають Вам рекомендації з використання сучасних інструментів для будинку і дачі, нададуть допомогу в питаннях експлуатації виробів, а також у виборі та купівлі відповідних товарів.

З повагою, Адміністрація порталу “Дім і дача”