Профнастил для паркану

профнастил Фасадний лист з ДСП являє собою один з найбільш підходящих матеріалів, які можна використовувати для фасадів дачних будинків. В основному в дачному будівництві використовують фасади котеджів з ДСП С21, 20, с10 або с8, товщина листа якого складає 0,4-0,5 мм, оскільки саме дані показники забезпечують прийнятну вартість, а також жорсткість конструкції.

Фасадний лист з ДСП нескладно встановлювати, а також він володіє чудовим зовнішнім виглядом. Для того щоб недорого придбати фасадний лист з ДСП для фасаду котеджу необхідно звернути свою увагу на листові профілі, висота хвилі яких є невеликою, а покриття – оцинкованим. Кріплення для фасаду можна викласти з цегли і з’єднати за допомогою металевих лаг, призначених для кріплення листів. Досить часто замість стовпів використовують труби з металу квадратного чи круглого перетину.

Профнастил для паркану виготовляється з різними полімерними покриттями: пластизол, поліестер, а також звичайний оцинкований, що не має ніякого полімерного покриття. У більшості використовують полімерні покриття зеленого, червоного, жовтого, коричневого, а також вишневого відтінків.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • будівельний-ліс
  Оренда будівельних лісів

  труби
  Ховаємо труби за гіпсокартонними плитами

  Дача
  Розташування дачі: переваги та недоліки