Привілеї стають доступнішими

Як ціна на заміське житло змінюється з кожним роком, так змінюється і кордон між елітними будинками і будинками економ-класу. Тепер такі привілеї стали доступні і для будинків середнього класу.

Дороги

Зараз щоб знайти покупця на котеджі будь-якої цінової категорії, в тому числі і середньої, не достатньо хорошого проекту будинку, потрібні хороші під’їзні шляхи до селища, зручні асфальтовані дороги всередині нього, тротуари, гостьові стоянки для машин. Всі ці «привілеї» доступні тепер і котеджним селищам економ-класу.
Єдиний мінус – це те, що дома середньої цінової категорії знаходяться від Києві на відстані від 30до 100 км.

Розмір ділянки

Вивчаючи попит на ринку нерухомості, девелопери вважають, що розмір ділянки, з будинком економ-класу, повинен бути не менше 10 соток (таунхауси не в рахунок). В іншому випадку під час освоєння знову купленої території може не вистачити кілька метрів землі на альтанку або мангал.
Звичайно, будинок з «великим» ділянкою обходиться не дешево. Але, на скільки він дорожчий, настільки й зручніше в ньому жити.

Комунікації

Центральне водопостачання, газове опалення, каналізація ось не повний перелік комунальних благ, які зараз закладаються в проект котеджного селища будь-якого рівня, і в тому числі і економ-класу. Та й покупець не візьме будинок, опалювальний електроенергією. А опалення вугіллям або дровами, так само як і туалет на подвір’ї, взагалі не обговорюється.
Канули в лету часи, коли всіх влаштовували умови і побут садівницького товариства.

Престижне напрям

Для того щоб, ділянки швидко розкуповувалися, їх стали зводити на престижних трасах. Ціни низькі тому, що на ділянках, які далекі від водойм та лісу, набагато вигідніше будувати селища економ-класу.
Ось так і будуються на престижних трасах доступні за ціною селища з усією інфраструктурою

Індивідуальний проект

Проектами будинків зараз нікого не здивувати. Серед них можна вибрати цікаві рішення, які вас влаштують. А з розвитком технологій і величезного вибору будматеріалів можна варіювати, вибираючи собі відповідний за ціною проект. Час дачних будиночків і вагончиків пройшло. Люди тягнутися до хорошого, красивого, комфортного. Хтось захоплений екологією і будує будинки з дерева і бруса, інші воліють пінобетон і цегла.
А якщо брати весь селище – то без архітектурної концепції його вже не проектують.

Екологія

Якщо котеджне селище побудований поруч зі звалищем або в іншому незручному, з точки зору екології місці, він не продасться. Це відомо сучасним девелоперам і тому селища будуються хоч і в нудних місцях, але екологічно чистих. Зараз прийнято вважати, що з точки зору екології, захід Московської області екологічно чистий район.
При цьому, саме там, будуються селища економ-класу.

Престиж

Зараз покупка навіть скромного ділянки в садівничому господарстві дорого обходитися. Ціни на будинки в котеджному селищі починаються від 200-300 тис. $ а це недоступно для більшості жителів. А раз недоступно – значить престижно. Ціни на житло з кожним роком зростають, але на землю вони ростуть швидше. А якщо ви хочете обміняти свою міську квартиру на будинок за містом, то зробіть це, поки ще не пізно. Можливо, через пару років це зробити буде неможливо.

 

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • цегла
  Яку цеглу вибрати для будівництва будинку?

  пластикові вікна
  Що потрібно знати про пластикові вікна?

  гаражні ворота
  Які ворота в гараж поставити?