“Психологія” меблів для дачної ділянки

меблі для дачної ділянкиПри виборі меблів для дачної ділянки більшість покупців віддають перевагу виробам, чия естетичність і краса заслуговує особливої уваги. Звичайно ж, хочеться, щоб дачні меблі були не набором дощок, збитих самостійно які нагадують лаву або столик, а щоб меблі відображали смаки і емоційний стан господарів дачної ділянки.

У дачних меблів, як і у меблів для домашнього інтер’єру, є свій стиль, який залежить від прямого призначення меблів, зовнішнього вигляду садової ділянки і цілей їх використання.

Якщо на дачній ділянці розташувалися столітні дерева, за якими видніється старовинний будинок, то і меблі для дачі повинні вписуватися в таке «сусідство»: це може бути потужний стіл з необробленими ніжками, із стільницею з натурального дерева або каменю.

Будинок, виконаний в сучасному стилі, яскравий і нестандартний, передбачає і такий же набір меблів для садової ділянки. Нехай це буде щось в стилі хай-тек, модерн, щось, що дивує своєю нетрадиційністю і несподіванкою.

Якщо такого певного місця відпочинку на ділянці немає, і кожен раз родина воліє відпочивати в залежності від настрою і погоди, то і меблі повинні бути відповідні: легкі, зручні в перенесенні і такі  які б займали не багато місця (найкраще в цьому випадку віддати перевагу плетеним меблям, що відповідають  усім, перерахованим вище вимогам).

Для відокремленого відпочинку буде цілком достатньо невеликого столика і лави, які будуть «ховатися» в тіні плетених рослин або виноградника.

Взагалі з естетичної точки зору важливо, щоб усі меблі на дачній ділянці були одного стилю, перебували в одному цілому з будинком і навколишнім оточенням. Тільки таким чином можна досягти тієї цілісності, завершеності та індивідуальності, які допоможуть створити на дачі справжній світ гармонії і затишку.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • random image
  Вибираємо меблі для учня

  двері
  Як правильно вибрати металеві вхідні двері?

  гербіцид
  Боротьба з бур’янами за допомогою гербіцидів