Розпилювач для дачі

Механізована система розпилення Green Gorilla (Зелена горила), із серії садового інвентаря компанії RittenHouse, допоможе Вам при обприскуванні дерев.

Механізована система розпилення Green Gorilla працює від акумуляторної блоку живлення. У модулі електроживлення використовується нова технологія пульверизатора: наповнення резервуара стисненим повітрям, який потім виштовхує рідину з контейнера через шланг, а потім через форсунку. При тестуванні було визначено, що пульверизатор може розпилювати рідину на висоту 6 метрів. Цей розбризкувач дуже легкий у використанні. Його можна використовувати для окроплення невисоких фруктових дерев.

Блок живлення легко знімається і приєднується до будь-якого іншого резервуару механізованої системи розпилення Green Gorilla. Таким чином, можна придбати кілька таких резервуарів – окремо для гербіцидів, засобів від комах і добрив.

Резервуар для пульверизатора – це нечутливий до ультрафіолету, напівпрозорий поліетиленовий резервуар ємністю з додатковим отвором для легкого наповнення з перехідником з латуні довжиною 45см, прохідним фільтром і регульованим наконечником. Перехідник приєднується до резервуару садового пульверизатора допомогою додаткового шланга довжиною 130 см, виготовленого з високоякісного полівінілхлориду, і має спеціальну кнопку для швидкого включення / відключення.

В резервуарі садового пульверизатора передбачено додаткове отвір для легкого наповнення і очищення. Для додаткового захисту в соединителе блоку живлення передбачений вбудований запобіжний клапан, що випускає повітря при надмірному тиску.

Це нова технологія буде дуже цікава садівникам. При роботі цього пульверизатора більше не потрібно качати насос. Потрібно всього лише зарядити блок живлення, під’єднати його до резервуару, включити пристрій і почати обприскування.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • ворота
  Вибираємо ворота для присадибної ділянки

  генератор
  Вибір генератора для заміського будинку

  random image
  Озеленення присадибної ділянки