Садові меблі своїми руками з дерев’яних матеріалів

Садові мебліЗаміський будиночок із садом – про це мріють багато жителів великих міст, адже як добре побути на свіжому повітрі після важкого трудового дня або провести вікенд на природі прихопивши із собою свою родину чи друзів. Для того щоб відпочинок пройшов як кажуть «на ура» слід добряче попрацювати над облаштуванням самої дачі і звичайно ж саду. І тут ніяк не можна обійтися без меблів.

Сьогодні дуже багато виробників меблів пропонують придбати у них вже готові меблі для саду. Це, звичайно ж, добре, але якщо ви хочете зробити свій сад особливим і неповторним, то купувати готові меблі не варто краще все ж зробити їх самостійно. Садові меблі своїми руками зроблять ваш сад: неповторним, затишним і сучасним.

В саду буде затишно відпочивати тільки в тому випадку коли тут будуть розставлені ​​меблі на які можна буде сісти і навіть прилягти, хоча б просто для того щоб подихати свіжим повітрям. Якщо ж в саду встановити ще і столик, то за ним можна навіть влаштовувати «бенкет» на свіжому повітрі.

Найкращим матеріалом, з якого самостійно можна виготовити меблі для саду є дерево. Перш ніж приступити до роботи з деревом, необхідно врахувати деякі особливості. Меблі в саду піддаються впливу навколишнього середовища. Для того щоб дерев’яні садові меблі зроблені своїми руками змогли прослужити вам протягом багатьох років, необхідно використовувати деревину, яка не гниє від вологи, це наприклад може бути вишня, дуб або горіх.

Кожен знає що після того як пройшов навіть невеликий дощ сидіти на вуличних лавочках неможливо, так як на них скупчується вода і залишається надовго. Для того щоб уникнути подібної неприємності слід робити садові меблі для сидіння з рейок або дощок, у яких поверхня злегка опукла. У такому випадку волога не має можливості накопичуватися на поверхні дерев’яного матеріалу, швидко стікає, і вже десь через півгодини на лавочках можна буде сидіти.

Садові меблі своїми руками порадують як вас і ваших домашніх, так і ваших гостей які будуть заходити до вас у гості. При їх створенні забудьте про прийняті стандарти, фантазуйте і втілюйте в реальність свої ідеї. Забудьте про стандартні рішення, за якими прийнято виготовляти лавки. Якщо у вас на ділянці випадковим чином виявилося повалене дерево, сміливо робіть із нього диванчик, правда вийти він зможе тільки в тому випадку, коли це повалене дерево має не малий діаметр. Якщо те ж саме дерево підвісити на ланцюгу, попередньо надавши йому вид лави зі спинкою, можна отримати незвичайну садову качель, яка порадує не тільки дітей але і дорослих.

Садові меблі своїми руками, при виготовленні яких використовувалися дерев’яні матеріали, повинні обов’язково бути оброблені засобами, які протистоять негативному впливу навколишнього середовища. Такими засобами є різноманітні фарби і лаки. До вибору кольору фарби слід поставитися дуже серйозно, тому що від цього дуже сильно залежатиме зовнішній вигляд всього саду. Пам’ятайте про те, що до використання білої фарби можна вдаватися тільки в тому випадку, коли меблі для саду зроблені просто ідеально, в іншому випадку всі їхні недоліки з білою фарбою стануть ще більш помітними. Багато хто любить фарбувати садові меблі в коричневі і зелені кольори, які, до речі, як раз, і не рекомендовано використовувати для обробки. Найкращим варіантом, який тільки може бути, є застосування деревного лаку, який слід наносити на меблі, попередньо просочені олифою. Таким чином, меблі зберігають свій природний вигляд, показуючи всім індивідуальну структуру деревини, з якої вони були виготовлені.

Для того щоб зберегти прекрасний зовнішній вигляд садових меблів виготовлених своїми руками слід знайти їм правильне місце в саду. Найкраще розташовувати їх так, щоб на них якомога рідше і менше падали прямі сонячні промені. Бажано ще облаштувати навіс, який хоч трохи міг би врятувати ці меблі від дощу та інших опадів, які чинять негативний вплив на елементи, виконані з дерева.

Читайте на cайті:


Залишити коментар