Садовий інвентар

Навіть для самого маленької і слабо засадженої зеленню садової ділянки необхідний інвентар, за допомогою якого обробляється грунт і рослини.

Навіть якщо ви нечасто відвідуєте свій сад, інвентар просто зобов’язаний бути надійним. Повертатися в місті, якщо зламалися граблі, як мінімум незручно, тому подбайте про додаткову перевірку обладнання, яке купується. Наприклад, потрібно звертати увагу на металеві елементи інструментів. Вони повинні відрізнятися міцністю, а леза – гостротою. У свою чергу, лійки і відра краще всього брати пластикові зважаючи зниженою маси. Серед інших дрібниць можна виділити яскравий колір ручок інструментів (їх легше буде знайти), приємність матеріалів на дотик (зменшення втоми для рук) і ергономічність. Далеко не всі садівники мають у своєму володінні велику ділянку, тому громіздкі предмети будуть заважати роботі.

Штикова лопата
Даний інструмент необхідний на ділянці будь-якої площі. Дійсно, культиватор вкрай зручний для великого саду, але тільки за допомогою лопати можна зробити невеликі роботи з викопування рослин або бур’янів. Найкращі леза для лопат виготовляють зі сталі. Вона не дасть лезу зігнутися, а нержавіюча сталь дозволить посилити захист від корозії. З іншого боку, лопати з нержавіючої головною частиною найчастіше незручні при роботі з твердим грунтом. Найбільшою міцністю володіють лопати з титану, але і ціна у них досить висока.

Совкова лопата
Не обов’язковий, але вельми корисний на ділянці інструмент. Як правило, совкову лопату використовують для перенесення сипучих матеріалів. Втім, при бажанні можна обійтися металевим відром і звичайної штиковою лопатою.

Вила
Ще один корисний, але далеко не головний для роботи інструмент. За допомогою вил дуже легко переносити скошену траву або сіно. Якихось особливих критеріїв при купівлі даного інструменту немає, тому краще всього орієнтуватися на розміри вил і їх масу.

Граблі
Обов’язковий садовий інструмент для розпушення землі та збору різних матеріалів з території ділянки. Краще всього вибирати граблі з жорсткими зубами, так як ними можна буде без особливих проблем розбивати земляні грудки і збирати листя. Для тонкої роботи в саду згодяться маленькі граблі з м’якими зубцями.

Секатор
А ось цей інструмент, створений для видалення зайвих гілок, повинен бути в кожному саду. Переважно купувати звичайні секатори з міцних матеріалів. Існує також приділеною тип даного інструменту для роботи з товстими гілками, але його може замінити звичайна пила.

Кущорізи
Хороша заміна секатор, якщо ви досить часто працюєте з кущами, ніж з маленькими деревами. Досвідчені садівники рекомендують купувати кущорізи з довгими ручками і середньою масою. Розділяють також інструменти з гладкими і хвилястими краями лез. Гладкі леза необхідні для обробки густих чагарників, а ось хвилясті потрібні для більш точної обробки.

Пила
Для малих ділянок з невеликою кількістю дерев підійде саме садовий різновид даного інструменту. Рекомендується купувати середніх розмірів пилку з дрібними зубами і надійним фіксатором на ручці.

Обприскувач
Обов’язковий інструмент для кожного саду. Для середнього саду підійде обприскувач з балоном на 4-5 літрів, а ось для більшої площі знадобиться балон на 7-10 літрів. При покупці вкрай важливо звертати на зручність роботи. Якщо Чи клапан запобігання? Чи зручно заливати рідину? Якщо відповіді на дані питання позитивні, то можете ближче придивитися до моделі.

Коса і газонокосарка
В залежності від площі, засіяної травою, можна вибрати один з двох інструментів. Якщо ж ви постійно доглядаєте за своїм газоном, то вибір на користь газонокосарки очевидний.

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • random image
  Електрокам'янка. Поради з вибору

  вертикальне озеленення
  Вигоди вертикального озеленення своєї ділянки

  random image
  Озеленення присадибної ділянки