Шафи купе в вашому будинку

Шафи купеСьогодні ходять чутки, що встановлювати вдома шафу-купе вже не модно.  Але в такому випадку можна сказати, що сьогодні не популярні і стелажі, і комоди. Звичайно, це не так.  Шафа-купе, як і багато інших предметів меблів, є помітною фігурою в нашому меблевому арсеналі.

Ми користуємося цими предметами меблів, виходячи з наших власних уявлень, особливостей планування, практичних цілей і т. д. Пік популярності на шафи-купе припав на початок 2000-их і зараз він вже пройшов.  Цей бум був створений штучно, бо тоді їх ставили як модна прикраса, яка не завжди вписувалася в інтер’єр.

Попит на шафи купе сьогодні як і раніше досить високий, хоча ми стали використовувати їх більш усвідомлено.  Вони затребувані, оскільки дозволяють з успіхом вирішувати побутові проблеми, пов’язані із зберіганням речей.  Для того щоб відкрити двері шафи-купе не потрібно додаткового простору, встановити їх можна в місцях, куди не можуть розмістися інші меблі.

Корпусом при цьому будуть служити стіни приміщення, підлога і стеля.  Внутрішня різноманітність елементів дозволяє підігнати шафу саме під вас і зробити її максимально зручною, а наявність різноманітних комплектуючих і матеріалів органічно впише її в будь-який інтер’єр. Шафа-купе буде доречною в будь-якому приміщенні будинку: вітальні, спальні, дитячої, кухні, передпокою, ванної кімнати навіть на лоджії.

Певних правил з наповнення шафи-купе не існує.  Тут грають головну роль ваші уподобання та інтереси.  Якщо це буде одяг, то в шафі повинні бути штанги для плічок і полки, які розташовуються на різній висоті, виходячи з довжини речей.  Краще і зручніше для зберігання одягу встановити висувні ємності, а не стаціонарні полки.  Для трикотажу і білизни краще підходять сітчасті кошики та ящики, а для дрібних предметів підійдуть невеликої глибини пластикові піддони (вони можуть мати безліч відділень, їх називають лотками-органайзерами).

Раціонально використовувати простір допомагають конструкції типу «карусель», які складаються і обертаються.  Для зручності влаштовують ліфт для одягу, який розміщений на верхньому рівні високої шафи, взуттєві полки-ескалатори, мобільні вішалки-ліфти для зберігання сорочок, штанів, ременів.  Речі, які рідко використовуються відправляють на самі верхні полиці, а всі інші предмети гардероба повинні бути легко доступні.

При установці шафи-купе доводиться вибирати матеріал дверного полотна.  Сьогодні дуже великий вибір матеріалів для дверних полотен і, якщо не хочеться, щоб було як у всіх, то потрібно вибирати MDF, а не ДСП.  MDF – це рівні, гладкі плити, що не покриваються плівкою, а фарбуються в різні кольори.  Слід також додати, що MDF можна фрезерувати, тому стулки дверей можна зробити фільонками.  Яскраві фасади шаф-купе добре підходять для дитячих кімнат.

Для спальні добре підійдуть дверні полотна з тонованого дзеркала: сатиновані, кольорові, з ефектом бронзи.  Прозоре скло підійде для шаф-купе, призначених для зберігання книг, посуду, сувенірів.  Якщо хочете зробити орігинальніше і ефектніше, то можна встановити напівпрозоре матове скло з піскоструминною обробкою, малюнком або вставками з візерунковим склом.  Для обробки дверного полотна широко використовують шкіру, гобелен і ротанг.

Якщо шафа має дуже великі габарити і безліч різних відділень, то зовнішні світильники не можуть повністю висвітлити вміст шафи, тому застосовують внутрішні світильники.  Для зручності управління освітленням його автоматизують, синхронізуючи включення і відключення світильників з відкриванням і закриванням дверей шафи-купе.

На вартість шафи купе впливає, насамперед, те, як вона виготовлена – серійно чи на замовлення. Шафи купе замовлення, звичайно, дорожчі. На сайті sferamebli.te.ua шафи купе роблять дуже якісно.

Будинок , дача – це те місце, де шафа-купе може відмінно прикрасити інтер’єр приміщень і гармонійно вписатися в загальний дизайн.

Читайте на cайті:


Залишити коментар