Шахтинська плитка

Шахтинська плиткаОдним з популярних виробників плитки для підлоги є бренд – «Шахтинська плитка». Сьогодні словосполучення Шахтинська плитка – це якісна продукція ринку і розумна ціна.

Для її виробництва керамограніт в Шахтинську використовують разом з високотехнологічним обладнанням з Італії. Підлогова Шахтинська плитка повністю відповідає стандартам, за що підприємство-виробник не раз відмічався на виставках, і має безліч нагород за свій продукт.

Продукція, що випускається в місті Шахти представлена широким вибором керамічної плитки під маркою «Шахтинська плитка».

Без затрат зайвого часу ви відшукаєте керамічну продукцію «під класику» з мармуровим забарвленням, яка користується попитом у покупців і плитку з самим сміливим колірним рішенням.

Шахтинська плитка задовольняє запити найвибагливіших клієнтів, а її розміри дозволяють укладати приміщення нестандартного планування. Ви зможете підкреслити індивідуальність ванної кімнати і зробити з неї, якщо не шедевр мистецтва, то об’єкт заздрості і захоплення друзів: оригінальна Шахтинський плитка і елементи декору, представлені заводом, допоможуть вам у цьому.

Виробляється Шахтинська плитка на високотехнологічному обладнанні, привезеному з Італії, яке дозволяє, застосовуючи нові матеріали, надати виробам додаткові функціональні властивості і вигідно відрізняє її естетизм. До того ж сучасні технології і нові розробки в цій галузі дозволяють в значній мірі поліпшити такі важливі показники як міцність, стійкість кольору до вигорання, однорідність маси. Так що облицьоване приміщення такою продукцією не тільки буде радувати око, але вірою і правдою прослужить довгі роки.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • random image
  Озеленення присадибної ділянки

  Покрівельні роботи
  Покрівельні роботи і будівництво дахів

  Пластикові вікна
  Пластикові вікна «Salamander»