Скловолоконні басейни

Скловолоконні басейниНаявність басейну біля будинку істотно збільшує вартість Вашої нерухомості. Це знає будь-який ріелтор.

Ми нещодавно говорили про надувніі збірні басейни , сьогодні розглянемо переваги скловолоконних басейнів. Дані конструкції відносять до вбудовано – укопаних в землю.

Існує думка, що ці чаші недовговічні, але якщо виробник именит і усцел зарекомендувати себе на ринку, його продукт з легкістю прослужить кілька десятків років. Звичайно, все залежить від правильних монтажу та експлуатації, так що якщо вибір ліг на цей тип чаш, краще звернутися до дилера не тільки за самою конструкцією, але і за всім супутнім комплексом послуг аж до сервісного обслуговування.

До переваг готових чаш можна зарахувати високу швидкість монтажу і відносну цінову доступність як для капітальної споруди. Головні недоліки – обмеженість форм плюс обов’язкова криволінійність, більш простий зовнішній вигляд і схожість з тазиком, як кажуть прихильники бетонних чаш.

Останні, захищаючи свій продукт, вказують додатковим недоліком скловолокна малий термін експлуатації, який в 2 рази менше, ніж у бетону. Але чи потрібен басейн, який прослужить півстоліття, і чи варто переплачувати за таку надійність – питання спірні, їх рішення виключно за покупцем.

Вартість скловолоконних басейнів

Про ціни на басейни можна сказати наступне: чим більше і краще за якістю, тим дорожче, і навпаки. У середньому басейни економкласу стартують від 9-10 тис. у. е. «під ключ». Басейн ж стандартної якості (з гарантією 50 років) обійдеться від 10 тис. у. е. «під ключ» за чашу 5×3 м.

Якщо більш детально розглянути цю суму, то її можна розділити на три основні складові: вартість чаші басейну, комплекту обладнання і монтажу. Частка чаші займає не менше 50-60% від вартості, 30-35%-обладнання і 10-15%-монтаж.

Досконалості немає межі, але в рамках здорового глузду середній басейн 4×8 м зі стандартним набором (фільтр, насос, освітлення, поручень, електрика, монтажний комплект) і додатковими протівотеченієм і нагрівачем «під ключ» обійдеться в 24-25 тис. у. е. в преміум-якості.

Відносно цін на обладнання, то сьогодні на ринку є пропозиції на будь-які гроші: від «Китаю» за 1 тис. у.о., який прослужить 5-7 місяців і може вкрай розчарувати якістю роботи, до американського і європейського обладнання провідних брендів, де комплект на той же обсяг обійдеться в 3-4 рази дорожче …

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • random image
  Установка печі MILANO-II

  Міжкімнатні двері
  Двері з елементами скління для кухні, їдальні, вітальні

  Шафи купе
  Шафи купе в вашому будинку