Скляні меблі для бібліотеки

Скляні мебліУ статті розповідається про скляні меблів, полиці, стелажі, шафи для книг, а також про переваги меблів зі скла. Меблі зі скла не тільки зручні, практичні, а й безпечні.

Широкі дизайнерські можливості скла – сьогодні вже незаперечний факт. Скло використовується не тільки як елемент декорування, але і для виготовлення меблів. Якщо до недавнього часу при виготовленні меблів скло було лише допоміжним матеріалом, то сьогодні столи, тумби під ТБ, DVD, шафи або книжкові полиці можуть бути виконані з цього матеріалу.

Такі «прозорі меблі» користуються великою популярністю у західних дизайнерів.

Такі тернопільські меблі, як скляні стелажі і полиці , шафи для книг створюють імітацію невагомості і крихкості. Насправді вироби витримують велику вагу і не б’ються навіть при сильному ударі.

«Прозорі» шафи, полиці, стелажі використовують для зберігання DVD дисків і книг. При першому погляді створюється враження, що стоять на них предмети наче висять у повітрі, а вся конструкція може бути переміщена в просторі.

Перевага використання скляних шаф і скляних стелажів для книг сучасні дизайнери знаходять в тому, що з їх допомогою створюється додаткове місце для зберігання і в той же час простір залишається відкритим і візуально збільшує розміри приміщення.

Скляні шафи і скляні полиці можуть використовуватися в інтер’єрах віталень, передпокоїв, а також кімнат для підлітків. При цьому за скляною поверхнею легко доглядати. Вони абсолютно безпечні, екологічні і виглядає такі меблі дуже елегантно.

До того ж не варто побоюватися за безпеку людей, які використовують скляні меблі. Сучасні технології виробництва міцного загартованого скла з згладжуючим гранями гарантують надійність скляних меблів. Навіть якщо докласти зусиль і розбити скляну полицю, то скло розсиплеться на негострі шматочки, про які не можна поранитися.

Найпростіші форми шафи або книжкової полиці в скляному втіленні набувають особливого сенсу і краси.

Чіткість і правильність ліній, прозорість конструкцій скляних шаф і полиць дозволяє створювати різноманітні рішення інтер’єру.

Наприклад, найпростіший варіант цілком підходить для класичних інтер’єрів, де скляні полки для книг зібрані по типу бібліотеки. Доречний при цьому і дизайнерський прийом чергування відкритих полиць і закритих стелажів, розташованих у шаховому порядку.

Якщо інтер’єр створюється в стилі хай-тек, то використовують рівнорівневе розміщення скляних полиць по діагоналі або у формі геометричних фігур.

Для інтер’єру в готичному стилі або стилі бароко підійдуть скляні книжкові шафи з металевими боковинами.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • продати будинок
  Головні питання при купівлі заміського будинку

  будівельний-ліс
  Оренда будівельних лісів

  random image
  Будуємо барбекю крок за кроком