Смаки покупців заміських будинків

В даний час кожен, хто купує заміський будинок, розуміє, що це не розкіш, а місце де можна комфортно жити і відпочивати на природі разом зі своєю родиною.

Досвід – син помилок важких

Компанії, які пропонують заміські будинки, за останній час бурхливого розвитку домострою, набули досвід у проектуванні та будівництві. І тому пропонують широкий вибір і кращі зразки типових проектів економ – і бізнес-класу, які багаторазово випробувані роками практики.

Як і продавці – покупці теж стали досвідченими і компетентними в питаннях будівництва. Хтось придбав квартиру і відремонтував її, хтось купив дачну ділянку і побудував будинок, баню… Одним словом покупець став розбиратися в будівництві і може чітко формулювати свої вимоги до зовнішнього вигляду і функціональності майбутнього будинку.

Підводячи підсумок вищесказаного, можна сказати, що взаємини замовника і виконавця стали більш впорядковані. А увагу більше приділяють грамотному оформлення документів по операціях.

Менше, та краще

На даний момент і замовники великих багатоповерхових котеджів і покупці невеликих дачних будиночків підбирають для відпочинку на природі будиночок з необхідною кількістю приміщень в залежності від кількості проживаючих та їх звичок. І раціонально використовуючи приміщення, відмовляються від непотрібної площі в будинку, яку до того ж недешево опалювати в зимовий час.

Всьому своє місце

Сучасні мешканці дачних котеджів воліють всі господарські приміщення, гаражі, і навіть басейни будувати окремо від основного будинку і тому останнім часом підвальні та цокольні поверхи не користуються попитом. Всі господарські приміщення намагаються будувати окремо. Завдяки цьому сам будинок ставати втіленням затишку – де панує гармонія і спокій.

Тенденції будівництва господарських приміщень окремо від житлових властива домівках з різною ціновою категорією. І зараз гаражі намагаються будувати окремо від будинку, щоб шум машин, запах бензину і справи по господарству не порушували спокій і відпочинок.

З чого, навіщо і як

Коли мова заходить про матеріали, з яких будуватиметься будинок, то тут різниця очевидна за ціновими категоріями. Будинки економ класу будують за панельно-каркасних технологіях. У сфері більш дорогих котеджів спостерігається закономірність;
Для тимчасового проживання – будують дерев’яні будинки, а для постійного – цегляні або газобетонні. Втім все змінюється і сучасні технології дозволяють будувати будинки для постійного проживання в комфортному мікрокліматі з клеєного бруса який на російському ринку з’явився кілька років тому і вже користується заслуженим попитом.

Сьогодні не існує стандарту краси, і кожен вільний, будувати за своїм бажанням. Одні хочуть жити в дерев’яній хатинці, а інші в кам’яних палатах, когось влаштовує класика, а комусь подавай хай-тек. Але при всій різноманітності смаків в естетичній сфері спостерігається прагнення до розумності і раціональності під девізом «Грамотний підхід заради комфортного життя».

Читайте на cайті:


Залишити коментар