Система безпеки для дому

Підбір системи безпеки індивідуальний і залежить від самих власників. Але якщо вам потрібно захистити свій будинок від непрошених гостей обов’язково встановіть систему безпеки.

Види домашніх систем безпеки включають в себе попереджувальні знаки і наклеюються ярлики, дистанційний контроль, бездротову безпеку, детектори диму і вогню, відеоконтроль, голосові програми дозвону, камери безпеки, системи охоронної сигналізації, датчики стану навколишнього середовища, помилкові камери, сигналізацію під’їзної доріжки, голосові домофони, сирени та світлові спалахи, і ін

В магазинах, що спеціалізуються на системах безпеки, можна знайти величезну кількість різні пристосувань, включаючи перцевий аерозоль і газові балончики сльозоточивої дії.

Тим не менш, варто пам’ятати, що не всі засоби безпеки дозволені у всіх країнах. Наприклад, використання балончиків з нервнопаралітіческого газом заборонено.

Обладнання відеоспостереження сьогодні дуже популярне, тому як встановлені камери допоможуть проконтролювати все, що відбувається біля вашого будинку та / або в ньому. При бажанні, можна поставити камеру на запис. Поширені відеокамери, що реагують на швидкі рухи і фотографують все наближаються об’єкти.

На жаль, відеокамери можуть і не відлякати злодіїв, якщо камера знаходиться в непомітному місці або злодії не надто уважні. Тому більш продуктивної система відеоспостереження буде в поєднанні з сигналізацією. Гучний звук відлякає порушників і приверне увагу сусідів.

Примітка: Краще купувати системи безпеки, проведення в яких не перебувають зовні будинку. Так як у багатьох системах поширене наявність проводів зовні будівлі, то багато зломщики навчилися відключати обладнання.

Якщо ви хочете підсилити ефект, то можна придбати сирену і світлові спалахи. Це вже точно змусить правопорушників сховатися.

Якщо ви не хочете вдаватися до настільки масштабним діям, то на ганку і у задніх дверях можна встановити світильники з датчиком. Вони теж довели свою ефективність.

Домашня система безпеки

Якщо вам здається, що вибирати кожен пристрій безпеки окремо – стомлююче заняття, то можна придбати домашню систему безпеки. Секрет їх популярності полягає в тому, що більшість таких систем можна встановити власноруч, коштують вони не дорого, зате працюють дуже ефективно. Сигнал від камери надходить на монітор, який можна розташувати в будь-якій кімнаті вашого будинку.

У випадку з домашніми системами безпеки зовсім необов’язково купувати найдорожчу – вам вона може бути просто не потрібна. Замість системи з монітором, у якого дуже високий дозвіл, можна придбати систему, камера в якій відрізняється підвищеною чутливістю детекторів руху.

Якщо ви встановлюєте декілька пристроїв безпеки, поєднуючи їх в одну систему, то краще вибирати пристрої від одного виробника, що забезпечить їх коректну спільну роботу.

Охоронні системи різного дії

Якщо ж вас часто не буває вдома або ви живете за містом, де будинки розташовані на значній відстані один від одного, то раціональніше буде зв’язатися з місцевою службою системи безпеки. Вам запропонують встановити вдома систему охоронної сигналізації.

Існує багато різноманітних систем безпеки, які можна встановити в будинку.

  • Системи охоронної сигналізації можуть визначати виникнення пожежі,
  • Проникнення зломщиків,
  • Або повідомляють про небезпеку, виробляючи гучний шум.

Наприклад, при виявленні несанкціонованого вторгнення, система охоронної сигналізації відправляє повідомлення службі безпеки. У разі виникнення пожежі активізується звуковий сигнал, покликаний повідомити всіх мешканців, а потім система відправляє повідомлення службі безпеки.

В інших системах безпеки в разі виникнення спалаху починає працювати автоматична спринклерна протипожежна система, і, звичайно ж, служба безпеки отримує відповідне повідомлення.

Якщо власник будинку помилково активізує сигналізацію, але вимкне її до приїзду групи служби безпеки, то компанія все одно зобов’язана зв’язатися з власником по телефону, щоб переконатися, що це була помилкова тривога. У такому випадку для ідентифікації власника будинку буде потрібно спеціальний пароль.

Яку систему безпеки встановити в будинку – вирішувати тільки вам. Головне – вона повинна бути ефективна, адже основний її завданням є збереження вашого майна і башей безпеки.

Схожі публікації:


Залишити коментар