Теплоізоляція і звукоізоляція металевих дверей

металеві дверіВсі чудово усвідомлюють, що в першу чергу сталеві та металеві двері – це захист матеріальних цінностей, а також здоров’я і життя власників квартири. Щоб навіть досвідченим злодіям не вдалося зламати двері, застосовується міцний метал, надійна система замків і додаткова комплектація, яка здатна підвищити ступінь стійкості до злому. Але не тільки бажання відгородити себе і своїх близьких від грабіжників змушує встановлювати міцні і надійні металеві двері, є на це й інші причини. Найчастіше, ваш спокій може порушити холод, що тягнеться з під’їзду в осінній або зимовий час, неприємні запахи, а також – сторонні звуки. Щоб такі подразники спокою не впливали на ваш настрій, необхідно встановлювати в будинку сталеві двері, конструкція яких містить матеріали, що захищають квартиру від неприємних запахів, звуків і протягів. Якщо двері будуть належним чином утеплені і забезпечені шумоізоляційними матеріалами, то в будинку буде приємна тепла і затишна атмосфера.

Щоб металеві двері зробити з теплоізоляцією, у виробництві застосовуються спеціальні технології, де використовуються такі матеріали, як пінопласт, мінеральна вата і інше. Металеві двері, які виготовлені подібним чином, прекрасно підходять і для квартир, і для заміських будинків. Вони мають властивість затримувати повітря і не дають йому швидко змінювати рівень температури. Якщо двері не з дешевої категорії, і не зроблені десь у підвалі, то це значить, що вони зобов’язані зберігати тепло в квартирі. Щоб досягти подібного ефекту, двері комплектуються гумовими ущільнювачами, які прокладаються по периметру полотна і притвору. Таким чином закриті двері повністю герметичні.

Щоб уберегти квартиру від небажаних шумів з під’їзду, використовуються ті ж способи, як і при теплоізоляції. У більшості випадків функції захисту від холоду і шуму виконує якийсь один матеріал, але набагато краще, щоб двері наповнювалися декількома матеріалами в декілька шарів. Не варто також забувати і про профільну трубу, яка служить в якості дверної коробки (дверної рами). Для підвищеної шумоізоляції вона також не повинна залишатися пустотілою. Її бажано наповнити мінеральною ватою. Важливу роль відіграє те, як встановлені двері , адже між ними і стіною завжди будуть залишатися невеликі щілини, які в обов’язковому порядку повинні бути заповнені монтажною піною.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • Чищення килимів
  Чищення килимів за допомогою спеціальних засобів

  незвичайна сантехніка
  Незвичайна сантехніка

  Камін
  Камін чи піч? І камін, і піч!