Топ-10 порад із ремонту будинку перед його продажем

Продаж будинкуПродаж будинку досить важкий задум навіть у хороші часи, а тим більше зараз, коли ринок нерухомості перебуває в стані депресії. Вкрай важливо відразу ж справити дуже хороше враження.

Ваш покупець, ймовірно, найме домашнього інспектора, перш ніж купить будинок. Є певні зони у будинку, які можуть і повинні привернути вашу увагу насамперед, перед тим, як ви виставите будинок на продаж. Таким чином, і ваш покупець, і його інспектор отримають таке враження від вашого будинку, яке ви хочете справити – тобто те, що будинок у хорошому стані.

А тепер, давайте подивимося на список із 10 зон у будинку, на які слід звернути увагу перед продажем:

1. Сухість у підвалі

Зробіть так, що б ваш підвал був максимально сухим. Мокрий, сирий або затхлий підвал буде величезним мінусом для вас і прожене покупця геть. На щастя, проблему вологого підвалу досить легко вирішити. Наприклад, здавалося б, серйозна проблема мокрого підвалу може бути викликана просто неналежним виконанням водостоку, внаслідок чого вода з даху не йде, а затікає під будинок. Інші проблеми, такі як затхлість або вологість можуть бути вирішені за допомогою абсорбувального вологовідділювача.

2. Експлуатація водонагрівача

Ваш водонагрівач повинен працювати належним чином, бути правильно вентильованим і зверніть особливу увагу на з’єднання і клапани. Всередині водонагрівача також не повинно бути ні іржі, ні корозії.

3. Дренаж стічних вод

Засмічений або повільний злив стоків із раковини, ванної або, ще гірше, поганий дренаж туалету, обов’язково приверне увагу покупця та інспектора. Переконайтеся, що всі водостоки вільні, а вода з туалету стікає туди, куди потрібно. Якщо у вас повільний злив стоків, то вам буде потрібно вкласти чимало грошей, щоб їх відремонтувати. Можливо, навіть буде потрібна заміна стічних труб.

4. Діряві крани і труби

Витікання із кранів або труб буде, звичайно, поміченим. Перевірте всі крани в кухні та ванній на проблему витікання. Відновіть усі крани з яких капає вода.

5. Сміттєпровід

Сміттєпровід, як і стічні труби, повинен працювати добре, принаймні сміття в ньому не повинне застрявати.

6. Електрощит

Розподільний силовий щит (Головний Розподільний Щит) вашого будинку обов’язково зацікавить покупця та інспектора. Переконайтеся, що всередині нього немає ні безладу, ні сміття. Впевніться, що працюють всі вимикачі та запобіжники. Не забудьте також про дроти, особливо про дроти заземлення.

7. Розетки GFCI

Переконайтеся, що ваш будинок має виходи GFCI у ванній кімнаті та кухні. GFCI запобігає загорянню при виникненні струмів короткого замикання на корпус або на землю.

8. Кондиціювання повітря й обігрів будинку

Розраховуйте свою систему обігріву будинку і систему кондиціювання повітря так, щоб до них було легко дістатися. Переконайтеся, що сезонне обслуговування печі було виконано із заміною фільтрів та чищенням від гару. Також впевніться, що всі прилади і механізми функціонують належним чином.

9. Пошкоджені стіни

Очевидні проблеми стін такі, як отвори, повинні бути виправлені до продажу будинку.

10. Стара фарба

Останній пункт, який є в нашому списку, це стара фарба. Фарбування стіни або кімнати, є істотним ремонтом перед продажем. Фарбування недороге і займає небагато часу.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • Меблі для дачі
  Меблі для дачі

  вертикальне озеленення
  Вигоди вертикального озеленення своєї ділянки

  прибудинкова ділянка
  Благоустрій прибудинкової ділянки