Топові системи безпеки

Бездротові охоронні пристрої для будинків і котеджів.

Сенсор вібрації скла S086C компанії Techko

Використовується для захисту Вашого будинку від несанкціонованого доступу. Властивості: сенсор вібрації засікає спробу відкриття або злому звичайних і роз’їжджаються скляних вікон; високий рівень вихідного сигналу 90dB відлякує потенційних зломщиків; самоклеючі на скло пристрій не вимагає для установки ніяких інструментів; в комплект входить наклейка, що попереджає про встановлену сигналізації і батарейка для роботи пристрою.

Це компактний і водночас дуже потужний пристрій видає пронизливий сигнал в 120dB, який відлякує потенційних зломщиків. Це пристрій сигналізації подвійного призначення: працює як охоронна сигналізація і засіб оповіщення. Повісьте його на будь-яку дверну ручку (виняток – металеві двері) і пристрій буде видавати сигнал кожного разу, коли хтось буде торкатися до дверної ручки. Сигналізація спрацює навіть якщо прийшов буде в рукавичках. Придбати пристрій можна на сайті американської компанії ALARM-ONE Inc.

Радіо годинник безпеки

Ці наручні годинники компанії Timex здатні не тільки повідомляти котра година. Вони можуть ще, і забезпечувати безпеку Вашого будинку – одним натисненням спеціальної кнопки можна активізувати / відключати систему сигналізації. Крім цього сучасного функції, стильні годинники мають підсвічуванням INDIGLOTM для того, щоб і вночі ними можна було користуватися без проблем. Годинники водонепроникні, показують дні тижня і мають секундомір для зупинки годин з сигналізацією.

Двонаправлений голосовий дистанційний пульт управління

Невеликий пристрій обтічної форми дозволяє контролювати систему сигналізації Вашого будинку всього лише натисненням однієї кнопки. Не потрібно запам’ятовувати ніяких кодів. Пристрій працює також як двонаправлений говорить пульт управління, який говорить на простому англійською мовою, пропонуючи абсолютно новий рівень персональної захисту – повідомляє про стан системи безпеки ще до того, як Ви ввійдете в будинок.

Бездротова кнопкова голосова консоль

Ця консоль об’єднує сучасну бездротову технологію, елегантний дизайн і не має рівних ефективність. Функції пристрою включають голосовий зв’язок, вбудований центр збору повідомлень для всієї Вашої родини, рідкокристалічний екран з підсвічуванням, годинник, і повний контроль над системою безпеки Вашого будинку. Завдяки портативності пристрою, його можна прикріпити в будь-якому місці – на стіні, не столі, біля ліжка – де забажаєте.

Портативний датчик з кнопкою «Тривога»

Надає доступ до служб екстреної допомоги (медичної, міліцейської, пожежної та ін) 24 години на добу. Працює як в будинку, так і у дворі. Компактні розміри пристрою дозволяють носити його в сумочці, на шиї, або на ремені. З таким датчиком Ви завжди будете в безпеці.

Портативна бездротова сенсорна панель

Надає мобільний контроль за системою безпеки Вашого будинку, має кнопку «Тривога», яка активізує сигналізацію, навіть якщо система була вимкнена.

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • збірні басейни
  Вибираємо басейн. Надувні і збірні басейни

  random image
  Установка печі в деревяному будинку

  душова кабінка
  Новинки для душової кабінки