Вартість дерев’яного будинку

деревяний будинокЦіна на зведення дерев’яного будинку залежить від сорту і породи дерева, яке використовується при будівництві, методу будівництва, будівельної фірми і якості обробки. Найчастіше фірми вказують вартість одного квадратного метра будинку, зведеного «під ключ». Вартість зрубу відрізняється від ціни будинку «під ключ» в основному на сорок – максимум шістдесят відсотків.

У різних організаціях розрізняється комплектація будівництва дерев’яного будинку. В основний набір входять бруси або колоди для стіни. Часто система стінки становить водоізоляційний шар та ущільнювач, який укладають між колодами, а потім конструкцію скріплюють стяжними болтами, дерев’яними нагелями і регулювальними гвинтами.

Одну з основних складових ціни конструкції стінок становить вартість дерев’яних монтажних клинів, які необхідно застосовувати за технологією. Основну вартість дерев’яного будинку становить виготовлення кроквяної конструкції даху, балконів, міжповерхових перекриттів і еркерів. В основну вартість також включають пароізоляційні, шумоізоляційні, гідроізоляційні матеріали та утеплювачі.

Схожі публікації:

Теги:

Залишити коментар

 • ділянка землі
  Чого потрібно боятися, купуючи ділянку землі?

  гербіцид
  Боротьба з бур’янами за допомогою гербіцидів

  random image
  Озеленення присадибної ділянки