Вартість натяжних стель

Натяжна стеляЯкщо ви зупиняєтеся на суворому мінімалізмі у вигляді натяжної стелі, що маскується під традиційні побілку-фарбування, то ціна буде мінімальною. Те, у скільки вам обійдеться ремонт, що полягає в установці натяжних стель, залежить від багатьох факторів. В першу чергу варто визначиться з типом, який би ви хотіли бачити у себе вдома, піднімаючи кожен раз голову. Чим більше «наворотів» і чим ексклюзивніший проект, тим більшу суму ви віддасте компанії установника.

А ось біла матова поверхня, пофарбована в якийсь інший колір, вже обійдеться дорожче. Те ж саме стосується лакованих або глянсових фактур. Їх ціна буде трохи вища.

Верхня планка вартості взагалі обмежень не має. Тут, як мовиться, будь-який каприз за ваші гроші. Різноманіттю модних фактур межі немає. Хочете нічне небо, стелю під замшу або імітацію рідкісного скла над головою? Ви знайдете їх без проблем. А може хочете копію «Дев’ятого валу» або «Герніки» Пікассо? Теж запросто.

Останній напрямок отримав назву – художні стелі. Вони виготовляються двома способами. У першому випадку, обраний малюнок на полотно наносить справжній професійний художник. Так що, такі натяжні стелі з повним правом можна назвати рукописними. У другому випадку зображення переноситься на тканину за допомогою принтера.

Інший напрямок, що додає ціну – багато-ярусність. Також враховуйте відразу, що в суму увійде плата за попередній замір, складання дизайнерського проекту (якщо в ньому була необхідність) і установку.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • Дача
  Розташування дачі: переваги та недоліки

  random image
  Плоскоріз замість лопати

  Нерухомість за містом
  Як купити нерухомість за містом?