Вибираємо ворота для присадибної ділянки

воротаВибір гідних, практичних воріт може виявитися справжньою проблемою для господаря присадибної ділянки. Адже доводиться звертати увагу на безліч характеристик – зовнішній вигляд воріт, міцність і, природно, ціну.

Найпопулярнішими воротами до цих пір вважаються розпашні. Вони традиційно виготовляються з листової сталі товщиною до 3-4 мм, що дозволяє вже спочатку говорити про їх феноменальною міцності. Більш того, якщо всередині таких воріт наварити ребра жорсткості з куточків або швелерів, то міцність всієї конструкції зросте багаторазово! Недарма, якщо і трапиться таранний удар воріт легковим або навіть вантажним автомобілем, розсувні ворота, зроблені з самого якісного матеріалу, вважаються найбільш надійними. Купити швелер гнутий можна в багатьох компаніях, проте ми рекомендуємо звернутися в “Северсталь Інвест”.

Якщо на присадибну ділянку будуть періодично заїжджати великовантажні габаритні автомобілі, відмінним рішенням виявляться розсувні ворота, ціновані серед професіоналів тим, що здатні відкриватися (роз’їжджатися в сторону). Якщо потрібно щоб ворота мали висоту 5 і більше метрів, то розсувні ворота, які здатні їздити по спеціальних сталевих рейках, можуть вважатися ідеальним варіантом у всіх випадках.

Але розсувні ворота, за рахунок використання значної кількості стали, можуть відрізнятися високою ціною. І надійне компромісне рішення в цьому випадку мається – це замовлення воріт, зроблених цілком і повністю з профнастилу. За рахунок своїх хвиль, листи профнастилу відрізняються незвичайною міцністю. І досить низькою ціною. Якщо потрібні недорогі практичні ворота, здатні прослужити довгий час, має сенс звернути увагу на добротний і вкрай практичний профнастил.

Секційні ворота також можуть виявитися найбільш зручними по частині комфорту, оскільки здатні відкриватися в повністю автоматичному режимі. Якщо припустимо, водій не хоче виходити з автомобіля, то йому достатньо мати спеціальний пульт ДУ, за допомогою якого можна віддати команду на відкривання секційних воріт.

Секційні ворота цінуються в середовищі водіїв і тим, що вони здатні підтримувати задану температуру всередині гаража. І які б холоду не стояли на вулиці, можна бути повністю впевненим, що всередині секційних воріт, особливо, якщо буде матися малопотужний джерело опалення у вигляді плінтусного обігрівача, завжди буде тепло і сухо.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • деревяний будинок
  Приватний дерев'яний будинок

  цегла
  Яку цеглу вибрати для будівництва будинку?

  морква
  Як виростити моркву - секрети