Виготовлення даху для котеджу

продати будинокДах і фундамент – найважливіші частини котеджу. На форму даху і її конструкцію впливають не тільки естетичне оформлення будинку в цілому, але й конкретні умови навколишнього середовища. До прикладу, в нашій кліматичній зоні дах котеджу повинен витримувати великі навантаження, пов’язані з встановленням взимку снігового покриву і з сильними вітрами.

Елементи конструкції основи даху, такі як підкоси, крокви і обрешітка виконуються з деревини. Щоб виключити надмірне перегрівання горища, або його сильне охолодження, дах додатково утеплюють.

Крім вибору форми даху і вибору деревини визначаються ще й з видом покрівлі. Вона може бути плитковою, рулонною або листовою.

Головна функція покрівлі – захищати будинок від попадання всередину вологи. Тому велику увагу потрібно звернути на гідроізоляцію та утеплення. Не можна забувати і про протипожежний захист дерев’яних частин даху, особливо кроквяної системи. Найпопулярніші матеріали для виготовлення покрівлі – це металевий профіль з полімерним покриттям і полікарбонат. Черепицю застосовують при будівництві цегельних будинків.

Фінальний етап улаштування даху – це створення водостічної системи.

Читайте на cайті:


Залишити коментар