Як перевірити якість установки каміна?

Безумовно найкрасивішим і зручним з усіх домашніх вогнищ залишається камін.

1. Перевірте відстань від країв каміна до стіни – воно повинно бути не менше 1 м. Не слід встановлювати камін між дверними або віконними прорізами. У цих місцях тяга може погіршитися, і камін буде диміти.

2. Подивіться, чи є зазор між топкою і облицюванням – без нього не буде відбуватися циркуляція повітря і конвекція. Зазор не можна заповнювати якимись матеріалами, оскільки це призводить до утворення тріщин по всьому каміну.

3. Пол перед каміном повинен бути виконаний з негорючого матеріалу (наприклад, керамічної плитки) або захищений – листом металу, склотканиною.

4. Переконайтеся, що вам доставили спеціальний, що закриває топкову частину каміна екран – з металевий сітки без пластмасових деталей або скла, стійкий до високих температур. Екран запобіжить викид палаючих частинок палива в приміщення.

5. Запаліть сірник, щоб перевірити наявність тяги. Сліпучо-білий світ полум’я свідчить про надлишок тяги, темно-червоний – про її нестачі.

6. Зверніть увагу на стики труб димоходу: вони повинні бути герметичними. Тріщини і щілини можуть стати причиною витоку диму і газів.

7. Ретельно огляньте димохід. Його діаметр повинен бути однаковим по всій довжині, мінімальна довжина димоходу – 5 м. Канал димоходу повинен бути теплоізольований, виконаний з вогнетривких щільних матеріалів, основна його частина повинна проходити всередині опалювального приміщення.

8. Переконайтеся, що в кожусі, що закриває димар, є вентиляційна решітка, відповідна потужності топки.

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • світлодіодні-лампи
  Енергозберігаючі світлодіодні світильники і лампи

  random image
  Заміський будинок в оренду

  Меблі для дачі
  Меблі для дачі