Як правильно вибрати металеві вхідні двері?

дверіВхідні двері – неодмінна складова будь-якого приміщення, будь то квартира або громадська будівля. Концептуально двері розділяються на конструкції, що несуть у собі більше декоративне навантаження, і двері, які виконують захисну функцію.

Головна вимога до вхідних дверей – забезпечити максимальний захист приміщення від злому і проникнення. Повинна бути забезпечена висока механічна міцність конструкції, надійна система замків, шумо-і звукоізоляція, що досягається застосуванням утеплювачів. Це основні критерії, за якими можна правильно вибрати вхідні двері.

Двері можуть виготовлятися з металопластику, суцільного дерев’яного масиву або металу. Залізні двері – це варіант безпрограшний для будь-якого виду приміщень, як квартир, так і офісів, складів, гаражів і т.д.

Дерев’яні двері більше підходять для квартир, приватних будинків, котеджів – тих споруд і будівель, які або більше ізольовані від великого скупчення людей, або навпаки – оточені великою кількістю сусідів, що вже опціонально заважає злому та проникненню в приміщення. Тому, вирішуючи проблему, як вибрати двері, не візьміть до уваги місце розташування вашої квартири або офісу.

Конструктивно всі стальные двери складаються з декількох важливих вузлів та елементів. Це залізна коробка дверей, самі двері, виготовлені з листового металу, утеплювачі (як внутрішні з мінеральної вати, так і зовнішні, що складаються з гумових або силіконових прокладок), замки (у хороших дверей їх повинно бути не менше двох, але і не більше чотирьох ), засувки і навіси, ручки, вічко.

Вічко може забезпечуватися відеокамерою і системою оповіщення. Як бачите, вибрати металеві вхідні двері не так просто, як здається. При виборі особливу увагу потрібно звернути на конструкцію замків – найнадійнішими вважаються замки типу «краб». Ці замки складаються з системи ригельних механізмів, які надійно фіксують дверне полотно в 4-5 місцях.

Варіанти обробки поверхні дверного полотна також відрізняються різноманіттям – порошкове лакофарбове напилення, обробка МДФ панелями, вінілові або шкіряні покриття, обробка шпоновими породами цінного дерева.

Намагаючись вибрати сталеві двері за своїм смаком, не забувайте про безпеку своєї квартири, не слідуйте тільки своїм мистецьким уподобанням на шкоду здоровому глузду. Двері повинні вас захищати, а не бути тільки декоративним елементом вашої квартири. У будь-якому магазині або на складі, де ви будете вибирати двері, вам підкажуть безліч варіантів і видів продукції. Хороші металеві двері повинні мати товщину листа не менше півтора міліметра і бути виготовлені з високоміцної сталі, а не з низьковуглецевих сплавів.

Чим важчі двері, тим вони здаються надійнішими, але не забувайте і про те, що стіни, до яких будуть кріпитися двері, теж виконані з різних матеріалів і можуть не витримати занадто великого навантаження, особливо, якщо ваша квартира розташована в будинку старої споруди.

Перш, ніж вибрати залізні двері, протестуйте її по всіх експлуатаційних параметрах – якість металу, кількість точок кріплення до стін, кількість замків і надійність їх конструкції, наявність систем оповіщення – вічко і дзвінок, не забудьте дізнатися  про компанію-виробника, це важливо.

Китайські двері хоч і доступні за ціною, але в плані якості далеко не на першому місці. Так що тут вже вам вирішувати, що для вас важливіше – заощадити на фінансах або ж отримати справжню якість і надійність.

 

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • ділянка землі
  Чого потрібно боятися, купуючи ділянку землі?

  random image
  Електрокаміни для дому

  Міжкімнатні двері
  Двері з елементами скління для кухні, їдальні, вітальні