Як правильно вибрати тротуарну плитку – рекомендації експертів

плиткаПриємно, коли той чи інший будівельний об’єкт красиво і грамотно облаштований не тільки зсередини, але і зовні: було б дивно на під’їзді до розкішного дому побачити бруд, калюжі і порослу бур’яном територію. Зараз проблема облаштування території вирішується досить просто: її облагороджують або за допомогою бетону, або за допомогою використання тротуарної плитки. Як вибрати тротуарну плитку, щоб вона служила довгі роки і стала прикрасою об’єкта, а не головним болем замовника?

Що потрібно знати перед тим, як вибрати тротуарну плитку?

Облицювання тротуарною плиткою можна виконувати на будь-яких територіях. Однак не буває універсальної тротуарної плитки. Вона відрізняється не тільки за кольором і формою, але і за розміром, а також по товщині.

Вибір тротуарної плитки за кольором і формою може здійснюватися виходячи з особистих переваг і смакових пристрастей клієнта, а от розмір і товщина плитки підбираються з урахуванням умов експлуатації. Великий вибір тротуарної плитки пропонує фірмовий магазин “Avenu Decor”, деталі якого можна дізнатися перейшовши за посиланням avenu-decor.com.ua.

Отже, як правильно вибрати тротуарну плитку і не помилитися?

По-перше, потрібно звернути увагу на розмір тротуарної плитки: чим менша площа плиток, тим більшу вагу вони здатні витримати. Плитки великого розміру доцільно використовувати для пішохідних доріжок, при облаштуванні тротуарів та майданчиків, прилеглих до тих чи інших об’єктів. Для парковок, наприклад, плитки великого розміру не підходять абсолютно, оскільки під вагою автомобілів вони дуже швидко приходять в непридатність.

По-друге, товщина плитки повинна відповідати заявленим навантаженням. Плитка товщиною 5-6 см підходить тільки для пішохідних зон. Для парковок, АЗС, території навколо великих торгових точок знадобиться плитка товщиною не менше 7-8 см. Для облаштування вертолітних майданчиків, трамвайних колій слід використовувати тротуарну плитку товщиною не менше 10-12 см.

По-третє, ціна плитки не повинна бути низькою. Основою для виготовлення тротуарної плитки служить цемент і пісок, а ці компоненти не можуть коштувати дешево. Крім того, вартість фарбувальних пігментів для тротуарної плитки також досить висока. Так що не купуйте дешеву тротуарну плитку, пам’ятайте: скупий платить двічі.

Вибір тротуарної плитки «на розлом» – що має насторожити?

Відповідаючи на питання про те, як вибрати тротуарну плитку, досвідчені фахівці … порекомендують зламати її. Дійсно, поступивши таким чином, ви побачите, чи однорідний її «вміст», і якщо це не так – перед вами неякісний товар.

Крім того, ви точно дізнаєтеся, як пофарбована плитка. В ідеалі, фарбувальний пігмент повинен профарбувати її повністю або хоча б наполовину. І нарешті, при постукуванні шматочків плитки один по одному ви почуєте дзвінкий звук, якщо плитка якісна, і глухий, якщо якість залишає бажати кращого.

питання про те, як вибрати тротуарну плитку, досвідчені фахівці … порекомендують зламати її. Дійсно, поступивши таким чином, ви побачите, чи однорідний її «вміст», і якщо це не так – перед вами неякісний товар.

 

Крім того, ви точно дізнаєтеся, як пофарбована плитка. В ідеалі, фарбувальний пігмент повинен профарбувати її повністю або хоча б наполовину. І нарешті, при постукуванні шматочків плитки один по одному ви почуєте дзвінкий звук, якщо плитка якісна, і глухий, якщо якість залишає бажати кращого.

 

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • двері
  Як правильно вибрати металеві вхідні двері?

  random image
  Установка печі MILANO-II

  вертикальне озеленення
  Вигоди вертикального озеленення своєї ділянки