Як стати господарем лісу?

Хороша земельна ділянка з лісом – це діамант в хорошій оправі, і кожен хоче ним володіти і насолоджуватися.

Від чого залежить ціна?

Напевно, багатьом хотілося б мати ліс на своїй ділянці, і не дивно, що землі від 1 га мають ажіотажний попит. Так скільки ж коштує це задоволення?

Як земля відрізняється за складом грунту, так і ліс має свої особливості. Почнемо з породи дерев. До першої категорії відносяться – хвойні, вони цінуються найдорожче і серед них виділяються корабельні і південні сосни, за ними йдуть їли. Наступна категорія – це листяний ліс. Серед листяних порід популярні березові гаї. Крім того, на вартість лісових земель впливає кількість і висота дерев

Звертаємо вашу увагу, що на формування ціни впливає і віддаленість ділянки від лісу, і наявність на ньому дерев. Найдорожчі ділянки примикають до лісу, за ними слідують території, розташовані на відстані 100 метрів від лісу, і замикають список ділянки на відстані більше 100 метрів від лісу. Різниця у вартості між цими ділянками становить 0 тис.

Придбання лісових ділянок – це не тільки проживання в екологічно чистому районі, але і хороше вкладення грошей. З кожним роком вони підвищуються в ціні, і постійно затребувані на ринку нерухомості як більш комфортні для житла землі. І з часом ціна на ділянки з лісом буде тільки рости.

Елітні райони

З року в рік зростає попит на землі під Києвом. Люди задихаються в місті і готові платити за чисте повітря, тишу, а головне за добру прибутковість від куплених земель чималі гроші. Багатьом хочеться володіти чудовим ділянкою з мальовничим лісом, насолоджуватися спокоєм і красою.

Владі Київської області вигідний такий бізнес, тим більше, що землі користуються великим попитом, а якщо є попит, то буде і пропозиція. Землі під Києвом під забудову продають не тільки окремим громадянам, а й під зведення котеджних селищ різного класу, а також для баз відпочинку.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • random image
  Плоскоріз замість лопати

  заміська нерухомість
  Шукаєте причини, щоб купити заміську нерухомість?

  люстра
  Підсвічування натяжних стель: вибір люстри